App Store Google Play

У Нікополі запрацювала зведена «з нуля» сучасна амбулаторія

16.01.2019 13:20
У Нікополі запрацювала зведена «з нуля» сучасна амбулаторія

У Нікополі запрацювала сучасна амбулаторія, яку Дніпропетровська ОДА звела «з нуля» за рік. Тепер вона обслуговуватиме більше 6 тис. мешканців мікрорайону Північний. У медзакладі приймають три сімейні лікарі, працюють процедурні й діагностичні кабінети, незабаром відкриється аптека. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Президент України Петро Порошенко акцентує на новій якості медичних послуг. У лікарнях і амбулаторіях Дніпропетровщини створюємо комфортні умови. Обласним коштом проводимо реконструкцію медустанов, оновлюємо в них обладнання, будуємо заклади «з нуля», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 У Нікополі ДніпроОДА звела сучасну амбулаторію.

Нова амбулаторія запрацювала в мікрорайоні Північний Нікополя. Місцеві кажуть, зазвичай змушені були їздити за меддопомогою в середмістя. Добиралися двома автобусами – дорога забирала більше години. 

«Це було незручно, особливо, в холод та мряку, – сказала місцева мешканка Вікторія Доберняк. – Коли почали зводити нову амбулаторію, не могли повірити очам. І нарешті дочекалися завершення будівництва. Будівля красива і всередині, і зовні». 

На будівництво пішов рік.

Нова амбулаторія з’явилася на місці пустиря.

«Тут раніше кози паслися – сьогодні на цьому місці чудова амбулаторія. Спроектована й збудована вона обласним коштом. Приймають три сімейні лікарі, двоє з них – із солідним досвідом роботи», – розказала головний лікар Нікопольського первинного центру медико-санітарної допомоги Валентина Горяна. 

В амбулаторії працюють кабінети щеплень, функціональної діагностики, процедурні. Поставили ліжка для денного стаціонару. Прийом жінок веде гінеколог.

Всередині медзаклад світлий ...

«Добре, що звели таку амбулаторію. Я тут живу поруч, зручно буде до неї ходити», – поділився місцевий мешканець Владислав Майборода. 

Амбулаторія розрахована на 145 відвідувань на день.

«Буквально за рік звели амбулаторію – сучасну, простору, яскраву, комфортну, термомодернізовану, обладнану. Зараз одночасно будуємо по області 18 таких амбулаторій у сільській місцевості», – зауважив радник  голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик. 

 Поставили ліжка для денного стаціонару.

Найближчим часом в амбулаторії почне працювати аптека.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...