App Store Google Play

У Нікополі запрацювала зведена «з нуля» сучасна амбулаторія

16.01.2019 13:20
У Нікополі запрацювала зведена «з нуля» сучасна амбулаторія

У Нікополі запрацювала сучасна амбулаторія, яку Дніпропетровська ОДА звела «з нуля» за рік. Тепер вона обслуговуватиме більше 6 тис. мешканців мікрорайону Північний. У медзакладі приймають три сімейні лікарі, працюють процедурні й діагностичні кабінети, незабаром відкриється аптека. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Президент України Петро Порошенко акцентує на новій якості медичних послуг. У лікарнях і амбулаторіях Дніпропетровщини створюємо комфортні умови. Обласним коштом проводимо реконструкцію медустанов, оновлюємо в них обладнання, будуємо заклади «з нуля», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 У Нікополі ДніпроОДА звела сучасну амбулаторію.

Нова амбулаторія запрацювала в мікрорайоні Північний Нікополя. Місцеві кажуть, зазвичай змушені були їздити за меддопомогою в середмістя. Добиралися двома автобусами – дорога забирала більше години. 

«Це було незручно, особливо, в холод та мряку, – сказала місцева мешканка Вікторія Доберняк. – Коли почали зводити нову амбулаторію, не могли повірити очам. І нарешті дочекалися завершення будівництва. Будівля красива і всередині, і зовні». 

На будівництво пішов рік.

Нова амбулаторія з’явилася на місці пустиря.

«Тут раніше кози паслися – сьогодні на цьому місці чудова амбулаторія. Спроектована й збудована вона обласним коштом. Приймають три сімейні лікарі, двоє з них – із солідним досвідом роботи», – розказала головний лікар Нікопольського первинного центру медико-санітарної допомоги Валентина Горяна. 

В амбулаторії працюють кабінети щеплень, функціональної діагностики, процедурні. Поставили ліжка для денного стаціонару. Прийом жінок веде гінеколог.

Всередині медзаклад світлий ...

«Добре, що звели таку амбулаторію. Я тут живу поруч, зручно буде до неї ходити», – поділився місцевий мешканець Владислав Майборода. 

Амбулаторія розрахована на 145 відвідувань на день.

«Буквально за рік звели амбулаторію – сучасну, простору, яскраву, комфортну, термомодернізовану, обладнану. Зараз одночасно будуємо по області 18 таких амбулаторій у сільській місцевості», – зауважив радник  голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик. 

 Поставили ліжка для денного стаціонару.

Найближчим часом в амбулаторії почне працювати аптека.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...