App Store Google Play

У Нікополі запрацювала зведена «з нуля» сучасна амбулаторія

16 Січня 13:20
У Нікополі запрацювала зведена «з нуля» сучасна амбулаторія

У Нікополі запрацювала сучасна амбулаторія, яку Дніпропетровська ОДА звела «з нуля» за рік. Тепер вона обслуговуватиме більше 6 тис. мешканців мікрорайону Північний. У медзакладі приймають три сімейні лікарі, працюють процедурні й діагностичні кабінети, незабаром відкриється аптека. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Президент України Петро Порошенко акцентує на новій якості медичних послуг. У лікарнях і амбулаторіях Дніпропетровщини створюємо комфортні умови. Обласним коштом проводимо реконструкцію медустанов, оновлюємо в них обладнання, будуємо заклади «з нуля», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 У Нікополі ДніпроОДА звела сучасну амбулаторію.

Нова амбулаторія запрацювала в мікрорайоні Північний Нікополя. Місцеві кажуть, зазвичай змушені були їздити за меддопомогою в середмістя. Добиралися двома автобусами – дорога забирала більше години. 

«Це було незручно, особливо, в холод та мряку, – сказала місцева мешканка Вікторія Доберняк. – Коли почали зводити нову амбулаторію, не могли повірити очам. І нарешті дочекалися завершення будівництва. Будівля красива і всередині, і зовні». 

На будівництво пішов рік.

Нова амбулаторія з’явилася на місці пустиря.

«Тут раніше кози паслися – сьогодні на цьому місці чудова амбулаторія. Спроектована й збудована вона обласним коштом. Приймають три сімейні лікарі, двоє з них – із солідним досвідом роботи», – розказала головний лікар Нікопольського первинного центру медико-санітарної допомоги Валентина Горяна. 

В амбулаторії працюють кабінети щеплень, функціональної діагностики, процедурні. Поставили ліжка для денного стаціонару. Прийом жінок веде гінеколог.

Всередині медзаклад світлий ...

«Добре, що звели таку амбулаторію. Я тут живу поруч, зручно буде до неї ходити», – поділився місцевий мешканець Владислав Майборода. 

Амбулаторія розрахована на 145 відвідувань на день.

«Буквально за рік звели амбулаторію – сучасну, простору, яскраву, комфортну, термомодернізовану, обладнану. Зараз одночасно будуємо по області 18 таких амбулаторій у сільській місцевості», – зауважив радник  голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик. 

 Поставили ліжка для денного стаціонару.

Найближчим часом в амбулаторії почне працювати аптека.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...