App Store Google Play

У Дніпрі заявляють про перепони від міської ради у створеннях ОСББ

16.01.2019 11:20
У Дніпрі заявляють про перепони від міської ради у створеннях ОСББ

Створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів у Дніпрі саботується Дніпровською міською радою. Про це на сторінці у Facebook заявив депутат міської ради Дмитро Хозін, передає Дніпроград.

Він зазначає, що у Дніпрі за сприянням Бориса Філатова створена перешкода для нових ОСББ заради продовження збору "квартплати" комунальних Жилсервісів навіть в будинках, де вже створили об`єднання.

"Тарифи на обслуговування будинків в Дніпрі одні з найвищих в країні, їх підняли за останні два роки в середньому на 400%, хоча "якість" обслуговування Жилсервісу не змінилося. Через це люди стали масово створювати ОСББ і йти від завищених тарифів Жилсервіс. Коли мер і профільні чиновники побачили динаміку створення ОСББ, і відмови від послуг Жилсервіс, було придумані Правила догляду від Жилсервіс", - пояснив Хозін.

Ці Правила були прийняті у вересні 2018 року, і за чотири місяці жодне ОСББ так і не змогло їх виконати. Представники об`єднань пояснюють, для того, аби відмовитися від послуг Жилсервісу потрібно принести купу документів, які в деяких випадках отримати просто нереально.

"Наприклад, необхідний договір з ДТЕК (його можна зробити тільки після того як сам Жилсервіс розірве свій договір на цей будинок), а виконавши деякі інші пункти, ОСББ може стати просто нежиттєздатним. Але чиновникам це і потрібно. Тому у кожного новоствореного ОСББ з'являється конфлікт з мерією", - йдеться у повідомленні.

Проект рішення щодо скасування цих Правил виносили на грудневу сесію, проте Борис Філатов під приводом того, що проект не обговорювався, попросив депутатів не підтримувати проект рішення, і депутати за нього не проголосували.

Також зазначимо, що недоцільність Правил визнали і в Кабміні, там запевнили, що вони не мають сенсу та суперечать законодавству.

Нагадаємо, новостворені ОСББ Дніпра зареєстрували колективне звернення до мера міста Бориса Філатова у відповідь на рішення міської ради, яке суттєво обмежує права співвласників багатоквартирних будинків міста управляти власним майном.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...