App Store Google Play

У Дніпрі благодійники не платитимуть штраф у 8 мільйонів

16.01.2019 14:40
У Дніпрі благодійники не платитимуть штраф у 8 мільйонів

ГУ Держпраці у Дніпропетровській області наклало штраф на благодійну організацію “БО “Мережа м. Дніпро” на більше ніж 8 млн гривень. Благодійники заявили, що цей штраф є незаконним та подали позов до суду з вимогою визнати постанову незаконною та скасувати її. Суд став на сторону благодійної організації та скасував штраф. Попри вирок суду, Держслужба продовжила вимагати стягнення штрафу. Про це сьогодні, 16 січня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" розповіла адвокат Олена Доненко, передає Дніпроград.

"Ми мали на руках вирок суду - постанова про накладення штрафу у 8 млн грн визнана незаконною і скасована. Справедливість на нашому боці, правосуддя поставило крапку. При цьому представник Держпраці був в засіданні і знав про рішення. Проте вже за декілька днів Держпраці звернулося із заявою про стягнення штрафу в Чечелівський відділ ДВС, не дивлячись на існуючу судову заборону", - повідомила Олена Доненко.

У результаті усі рахунки благодійної організації були заблоковані на майже два тижні.

"БО “Мережа м. Дніпро” - найбільша пацієнтська благодійна організація, яка бореться з епідемією туберкульозу і СНІДу в Дніпропетровській області, яка є одним з лідерів по захворюванням в Україні. На цей час благодійники не мали змоги надавати допомогу", - зазначила Доненко.

У відповідь адвокати благодійного фонду подали заяву про вчинення кримінального злочину, передбаченого ч.3 ст.382 КК України (невиконання судового рішення) в Нацполіцію і Прокуратуру.

"14 січня 2019 року Виконавчою службою в Дніпрі підписано Постанову про закінчення виконавчого провадження, відповідно до якої припинено чинність арешту майна та арешту коштів БО "БТ "Мережа м. Дніпро". Постанову вже розвозять у банки, для зняття по всіх реєстрах інформації про заборгованість БО "БТ "Мережа м. Дніпро. В свою чергу, поліція внесла до ЄРПР заяву про умисне невиконання вироку. Тож, будемо контролювати, щоб всі винні були покарані", - розповіла адвокат.

Нагадаємо, благодійну організацію оштрафували за нібито порушення законодавства про працю, а саме - підміна трудових відносин цивільно-правовими. Фактично працівники виконували штатні обов’язки, але не були відповідно оформлені, що суперечить ст. 24 Кодексу Закону про працю України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...