App Store Google Play

Зоозахисники Дніпра розповіли, як допомогти безпритульним тваринам взимку

15.01.2019 18:30
Зоозахисники Дніпра розповіли, як допомогти безпритульним тваринам взимку

Температура у Дніпрі сягнула мінусових значень. Екстремальні погодні умови ускладнюють життя безпритульних тварин, які дуже часто гинуть від холоду. Утім, допомогти може будь-який охочий містянин, передає Дніпроград.

Найперше, що радять зоозахисники - підгодовувати безпритульних тварин теплою їжею, аби вони не змерзли. Утім, разом з тим просять утриматись від годування їх кістками та іншими відходами, адже після цього тварин доводиться лікувати.

Також у мінусову температуру можна відкрити підвали будинків, дозволяючи тваринам перечекати там морози.

"Когось одного ви навіть можете запустити не у під'їзд, а до себе в квартиру. І утримувати на час холодів. Однак після ретельного огляду ветеринаром", - зазначила зоозахисниця Світлана Бразалук.

У випадку, якщо мешканці будинку проти тварин у під'їзді, безпритульних собак чи котів можна поселити за свій рахунок до клініки. Для цього там наявні спеціальні платні місця перетримки.

Якщо тварини незадовільно виглядають та відмовляються від їжі, їм необхідна фахова допомога.

"У цьому випадку ви можете сплатити клініці хоча б перший день утримання або просто медогляд. А далі вже шукати підтримки серед волонтерів притулків", - прокоментувала Світлана Базарук.

Крім того, зоозахисникі закликають поширювати інформацію в інтернеті та засобах масової інформації про необхідність стерилізації. За їхніми словами, саме стерилізація та облік - вирішення проблеми із безпритульними тваринами.

"Ми також вимагаємо, аби у місті посилили боротьбу із жебраками, які просячи у перехожих гроші, тримають при цьому біля себе собак. У найкращому випадку, ці тварини опиняються під дверима наших притулків. У найгіршому - на трасі чи в балці замерзають і гинуть", - додала волонтерка приюту "Пегас" Олена Найден.

Раніше повідомлялося, що дніпрян закликають допомогти притулку для тварин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...