App Store Google Play

Зоозахисники Дніпра розповіли, як допомогти безпритульним тваринам взимку

15.01.2019 18:30
Зоозахисники Дніпра розповіли, як допомогти безпритульним тваринам взимку

Температура у Дніпрі сягнула мінусових значень. Екстремальні погодні умови ускладнюють життя безпритульних тварин, які дуже часто гинуть від холоду. Утім, допомогти може будь-який охочий містянин, передає Дніпроград.

Найперше, що радять зоозахисники - підгодовувати безпритульних тварин теплою їжею, аби вони не змерзли. Утім, разом з тим просять утриматись від годування їх кістками та іншими відходами, адже після цього тварин доводиться лікувати.

Також у мінусову температуру можна відкрити підвали будинків, дозволяючи тваринам перечекати там морози.

"Когось одного ви навіть можете запустити не у під'їзд, а до себе в квартиру. І утримувати на час холодів. Однак після ретельного огляду ветеринаром", - зазначила зоозахисниця Світлана Бразалук.

У випадку, якщо мешканці будинку проти тварин у під'їзді, безпритульних собак чи котів можна поселити за свій рахунок до клініки. Для цього там наявні спеціальні платні місця перетримки.

Якщо тварини незадовільно виглядають та відмовляються від їжі, їм необхідна фахова допомога.

"У цьому випадку ви можете сплатити клініці хоча б перший день утримання або просто медогляд. А далі вже шукати підтримки серед волонтерів притулків", - прокоментувала Світлана Базарук.

Крім того, зоозахисникі закликають поширювати інформацію в інтернеті та засобах масової інформації про необхідність стерилізації. За їхніми словами, саме стерилізація та облік - вирішення проблеми із безпритульними тваринами.

"Ми також вимагаємо, аби у місті посилили боротьбу із жебраками, які просячи у перехожих гроші, тримають при цьому біля себе собак. У найкращому випадку, ці тварини опиняються під дверима наших притулків. У найгіршому - на трасі чи в балці замерзають і гинуть", - додала волонтерка приюту "Пегас" Олена Найден.

Раніше повідомлялося, що дніпрян закликають допомогти притулку для тварин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...