App Store Google Play

У Навчальному Центрі УДА тривають вишколи зі спеціальної підготовки партизанів

15.01.2019 10:20
У Навчальному Центрі УДА тривають вишколи зі спеціальної підготовки партизанів

У Навчальному Центрі Української Добровольчої Армії тривають вишколи зі спеціальної підготовки "Рух опору". Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку центру на Facebook.

Серед основних тез програми - що таке партизанський спосіб ведення війни, який план дій повинен мати військовий та якими мають бути партизанські підрозділи. 

Як повідомляють у Навчальному Центрі УДА, партизан ніколи не дозволяє собі стати мішенню для противника - він зухвалий в атаці, а його найбільша перевага – мобільність.

Навчають учасників вишколу вірно вибудовувати план дій - він має бути простий, зрозумілий для всіх, добре завчений та відпрацьований. Детальна розвідка формує належний моральний стан, а це, в свою чергу, додає партизанові рішучості і відваги.

За словами тренерів, партизан при потребі мусить діяти сам, боротися сам і зі зброєю, яку має у своєму розпорядженні, мусить бути  витривалим. Партизанські ж підрозділи мають бути непомітні, нечутні та неочікувані. Вони діють впродовж тривалого часу без підтримки та вказівок ззовні, застосовують тактику несподіванки, їхні операції швидкоплинні.

Крім того, на вишколах вчать використовувати легку зброю ближнього бою: автомати, кулемети, гранатомети та вибухівку. Долучитися до них може будь-хто охочий.

Раніше повідомлялося, що у Навчальному Центрі УДА навчали протидії саморобним вибуховим пристроям.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...