App Store Google Play

Максим Голосний планує йти в президенти без сплати "майнового цензу" у 2,5 мільйони гривень

15.01.2019 11:00
Максим Голосний планує йти в президенти без сплати "майнового цензу" у 2,5 мільйони гривень

Сільський голова Єлизаветівки Максим Голосний заявив про свої наміри балотуватися у президенти без сплати обов'язкової застави у 2,5 мільйона гривень. Про це Голосний заявив на своїй офіційній сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

За його словами, обов'язковий грошовий внесок суперечить Конституції Україні, в якій прописано, що право балотуватися має кожен громадянин України.

Так, відповідно до положень ч.2 ст.24 Конституції України, не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Однак, розглядаючи вимоги ч.1 ст.47 Закону України «Про вибори Президента України» у системному взаємозв’язку з правами, закріпленими ч.2 ст.24 Конституції України, шляхом прийняття такого нормативно-правового акту, встановлені майнові обмеження для звичайних громадян України та як наслідок привілеї (преференції) для заможних людей.

Таким чином, останній закон суперечить Конституції і через це Максим Голосний збирається "зламати систему" на майбутніх виборах.

"Через чисельні заклики до мене з боку громадян, після тривалих міркувань я вирішив балотуватися на посаду Президента та сподіваюсь стати справжнім кандидатом він народу: бути підтриманим звичайними людьми, які прагнуть змін. Але балотуватись не за олігархічними правилами, а за Конституцією, щоб і подалі гарантувати та забезпечувати її для всіх громадян! Всім бажаючим, хто хоче висунути свою кандидатуру за моїм прикладом, буду радий надати правову допомогу. Переможемо разом!", - написав Голосний.

Нагадаємо, що вже не перший рік сільрада Максима Голосного не платить за газ та успішно протистоїть газопостачальникам в судах, бо ті не можуть пояснити чий газ продається українцям.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...