App Store Google Play

Промінвестбанк відсудив в "АВК" кондитерську фабрику в Дніпрі

14.01.2019 08:30
Промінвестбанк відсудив в "АВК" кондитерську фабрику в Дніпрі

13 грудня Господарський суд Донецької області частково задовольнив позов Промінвестбанку до ПрАТ “Кондитерська фабрика “А.В.К.” (м.Дніпро) в справі №905/2864/15  та в рахунок погашення заборгованості ПрАТ «АВК» (м. Маріуполь) за договором про відкриття кредитної лінії №20-2577/2-1 від 28.09.2011 у розмірі 1,37 млрд грн. постановив стягнути об'єкти нерухомості. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Finbalance.

Банк звернув стягнення зокрема на нерухомість, що є предметом іпотечного договору №20-2589/3-1 від 28.09.2011, - будівлі і споруди за адресою м. Дніпро, вул. Журналістів, 11 (тут знаходиться кондитерська фабрика “А.В.К”, - ред.) загальною площею 29,2 тис кв. м. шляхом продажу на відкритих торгах у межах процедури виконавчого провадження із визначенням початкової ціни 97,2 млн грн без ПДВ. 

Ще один об'єкт - будівлі та споруди за адресою м. Дніпро, вул. Журналістів, 7в загальною площею 9,93 тис кв кв.м.також буде реалізовано на торгах у межах процедури виконавчого провадження із визначенням початкової ціни 23,5 млн грн без ПДВ. 

Основні засоби, які є предметом договору застави, виставлено на продаж із визначенням початкової ціни 42 млн грн та 9,4 млн грн (з урахуванням ПДВ). 

Реалізують в рамках погашення кредиту і транспортні засоби фабрики із визначенням початкової ціни 987,5 тис грн без ПДВ. 

За даними держреєстру, кінцевими бенефіціарами ПрАТ “Кондитерська фабрика “АВК” м. Дніпро” є Володимир Авраменко та Валерій Кравець. 99% акцій Проімінвестбанку належать російському Внешэкономбанку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...