App Store Google Play

Причиною подорожчання харчування в школах і садках Дніпра постачальник називає інфляцію

14.01.2019 13:20
Причиною подорожчання харчування в школах і садках Дніпра постачальник називає інфляцію

У головного організатора процесу харчування в навчальних закладах Дніпра компанії "Контракт Продрезерв 5" основною причиною збільшення вартості їжі у школах та садочках стала інфляція. Про це сьогодні, 14 січня, під час прес-конференції зазначила Тетяна Пономарчук, заступник директора компанії "Контракт Продрезерв 5", передає Дніпроград.

За її словами, користуючись статистикою Міністерства фінансів, можна побачити, що ціна на продукти зросла на 10-24%. Відповідно, має зрости і вартість харчування у навчальних закладах.

"Ви можете зайти на сайт Мінфіну і подивитися на індекс інфляції по продуктам. Від 10 до 24% інфляція по кожній позиції", - зазначила представниця "Продрезерву".

Окрім цього, під час прес-конференції повідомили, що у цьому році в навчальних закладах вводяться революційні зміни: прибирають з меню перловку та узвар. Разом із цим, рибні котлети так і залишилися у меню.

Наразі вартість харчування дитини раннього віку в 2019 році - складає 31 грн на день, з 12 грн 73 коп платитимуть батьки, решта - за рахунок бюджету. Для дітей дошкільного віку вартість складає 50 грн 5 копійок, з яких 20 грн 52 коп - платитимуть батьки.

Зазначимо, що  компанія "Контракт Продрезерв 5" у 2018 році була монополістом у сфері обслуговування харчуванням шкіл Дніпра, яка одноосібно перемогла на тендерах, до організації яких є чимало питань. ТОВ "Контракт Продрезерв 5" уклало з департаментом гуманітарної політики Дніпровського міської ради 656 контрактів на загальну суму більше 736 мільйонів гривень. Протягом вересня-листопада минулого року у дніпровських школах двічі зафіксовано масові отруєння дітей. В першому було виявлено низку порушень з боку компанії, яка забезпечує харчування. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...