App Store Google Play

Лікарня Мечникова презентувала надсучасний операційний стіл придбаний за депутатські кошти Андрія Денисенка

14 Січня 13:40
Лікарня Мечникова презентувала надсучасний операційний стіл придбаний за депутатські кошти Андрія Денисенка

Сьогодні, 14 січня, обласна лікарня імені Мечникова презентувала новий операційний стіл експертного класу для нейрохірургії та мікрохірургії виробництва Mizuho. Обладнання вже облаштоване у медустанові, і завтра на ньому прооперують першого пацієнта, передає Дніпроград. 

Головна лікарня області, яка протягом чотирьох років війни на Сході чи не щодня приймає поранених військових, отримала унікальне обладнання японської компанії, якого досі не було не лише в Україні, але й в усій східній Європі. Стіл був придбаний за депутатські кошти Андрія Денисенка.

"Стіл куплений за кошти цільової субвенції державного бюджету за моїм зверненням як народного депутата. Минулоріч я мав скромні бюджетні можливості - 10 млн грн, 2 мільйони 760 тисяч гривень з яких було витрачено саме на операційне обладнання для лікарні імені Мечникова", - зазначив Денисенко. 

Заслужений лікар України, лікар-нейрохірург Сергій Григорук, на рахунку якого сотні врятованих життів, вважає, що подібне обладнання виведе нейрохірургію області на абсолютно новий рівень. 

"Це величезний подарунок, про який ми могли тільки мріяти. По-перше, це краща фірма, яка випускає апаратуру для нейрохірургії. По-друге, наш стіл - остання версія серії операційних столів, в якому продумано усе до дрібниць. На такому обладнанні оперують кращі нейрохірурги світу - в Японії, Америці та Ізраїлі. В українській лікарні подібний стіл представлений вперше. І наразі мене переповнюють неймовірні емоції та відчуття щастя. Це просто космос", - зазначив Сергій Григорук.

Зазначимо, що цей стіл - єдиний в галузі, він має ISO центр, що дозволяє мінімізувати зміщення голови пацієнта при зміні положення під час операції, рамку для фіксації голови Smart Fit.

"Нейрохірургія - це ювелірна робота. І лікарі, які беруться за пацієнта, роблять усе можливе, аби врятувати йому життя. Чималу роль грає не тільки вміння та професійність медика, а й хороша апаратура. Впевнений, що цей стіл допоможе зробити тисячі успішних операцій.  І тепер можна сказати, що нейрохірургія в лікарні стала повноцінною", - зазначив головний лікар лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко. 

Гостра необхідність у столі новітньої технології пов’язана передусім з великою кількістю поранень на фронті у голову, в тому числі, - і внаслідок роботи ворожих снайперів.

"Хочу сказати слова вдячності усьому колективу лікарні, адже саме ця медустанова, в умовах сучасної боротьби за незалежність, стала основним базовим центром, де рятують життя та ставлять на ноги поранених військових. Звичайно, цей стіл буде корисним і для цивільної медицини, але для військової - це надзвичайно важлива річ. Ваш труд – неоцінена річ, яку не можна виміряти в мільйонах чи гривнях. Ви рятуєте людські життя, які дорожчі понад усе", - подякував Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...