App Store Google Play

Лікарня Мечникова презентувала надсучасний операційний стіл придбаний за депутатські кошти Андрія Денисенка

14 Січня 13:40
Лікарня Мечникова презентувала надсучасний операційний стіл придбаний за депутатські кошти Андрія Денисенка

Сьогодні, 14 січня, обласна лікарня імені Мечникова презентувала новий операційний стіл експертного класу для нейрохірургії та мікрохірургії виробництва Mizuho. Обладнання вже облаштоване у медустанові, і завтра на ньому прооперують першого пацієнта, передає Дніпроград. 

Головна лікарня області, яка протягом чотирьох років війни на Сході чи не щодня приймає поранених військових, отримала унікальне обладнання японської компанії, якого досі не було не лише в Україні, але й в усій східній Європі. Стіл був придбаний за депутатські кошти Андрія Денисенка.

"Стіл куплений за кошти цільової субвенції державного бюджету за моїм зверненням як народного депутата. Минулоріч я мав скромні бюджетні можливості - 10 млн грн, 2 мільйони 760 тисяч гривень з яких було витрачено саме на операційне обладнання для лікарні імені Мечникова", - зазначив Денисенко. 

Заслужений лікар України, лікар-нейрохірург Сергій Григорук, на рахунку якого сотні врятованих життів, вважає, що подібне обладнання виведе нейрохірургію області на абсолютно новий рівень. 

"Це величезний подарунок, про який ми могли тільки мріяти. По-перше, це краща фірма, яка випускає апаратуру для нейрохірургії. По-друге, наш стіл - остання версія серії операційних столів, в якому продумано усе до дрібниць. На такому обладнанні оперують кращі нейрохірурги світу - в Японії, Америці та Ізраїлі. В українській лікарні подібний стіл представлений вперше. І наразі мене переповнюють неймовірні емоції та відчуття щастя. Це просто космос", - зазначив Сергій Григорук.

Зазначимо, що цей стіл - єдиний в галузі, він має ISO центр, що дозволяє мінімізувати зміщення голови пацієнта при зміні положення під час операції, рамку для фіксації голови Smart Fit.

"Нейрохірургія - це ювелірна робота. І лікарі, які беруться за пацієнта, роблять усе можливе, аби врятувати йому життя. Чималу роль грає не тільки вміння та професійність медика, а й хороша апаратура. Впевнений, що цей стіл допоможе зробити тисячі успішних операцій.  І тепер можна сказати, що нейрохірургія в лікарні стала повноцінною", - зазначив головний лікар лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко. 

Гостра необхідність у столі новітньої технології пов’язана передусім з великою кількістю поранень на фронті у голову, в тому числі, - і внаслідок роботи ворожих снайперів.

"Хочу сказати слова вдячності усьому колективу лікарні, адже саме ця медустанова, в умовах сучасної боротьби за незалежність, стала основним базовим центром, де рятують життя та ставлять на ноги поранених військових. Звичайно, цей стіл буде корисним і для цивільної медицини, але для військової - це надзвичайно важлива річ. Ваш труд – неоцінена річ, яку не можна виміряти в мільйонах чи гривнях. Ви рятуєте людські життя, які дорожчі понад усе", - подякував Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...