App Store Google Play

Екоактивісти Дніпра закликають не давати металургійному заводу дозвіл на викиди

13 Січня 17:00
Екоактивісти Дніпра закликають не давати металургійному заводу дозвіл на викиди

Активісти громадської організації "Save Dnipro" закликають дніпрян надсилати звернення до Міністерства екології з вимогою не надавати дозвіл на викиди ПрАТ «Дніпровський металургійний завод». Адже підприємство збирається отримати цей дозвіл, нехтуючи законодавством. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку "Save Dnipro" у Facebook.

ПрАТ «Дніпровський металургійний завод» знаходиться у середмісті міста Дніпра хоче отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря на наступні 7 років. 

"Підприємство є другим за обсягами викидів промисловим забруднювачем. Воно постійно стає об’єктом скарг містян щодо наднормативних викидів забруднюючих речовин. Нам стало відомо, що підприємство хоче отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин. Але проаналізувавши заяву, яку забруднювач розмістив у газеті «Вісті Придніпров’я», ми були вкрай неприємно вражені тим, що вона повністю порушує вимоги нормативних документів, які регламентують отримання дозволів", - розповідають активісти.

Зокрема, підприємство знехтувало обов’зяком детально проінформувати громаду міста про викиди, на які вони хочуть отримати дозвіл. Представники ПрАТ «Дніпровський металургійний завод» мали б провести громадські слухання, де розповіли б містянам про обсяг викидів, екологічні заходи підприємства та інше.

"Розуміючи гостру актуальність проблеми промислового забруднення міста взагалі та конкретно викидів даного підприємства, ми підготували детальний аналіз порушень процедури та на минулому тижні звернулись до Міністерства екології та природних ресурсів з вимогою не приймати рішення щодо видачі дозволу, якщо підприємство не проведе передбаченого законодавством обговорення. Захищати свої права потрібно системно та грамотно, бо абстрактні вимоги, на кшталт “негайно вжити заходів щодо очищення довкілля міста” так і залишаються лише вимогами", - йдеться у повідомленні.

Підписати заяву екоактивісти закликають усіх дніпрян. Тож якщо ви страждаєте від порушеного ПрАТ «Дніпровський металургійний завод» права на чисте та безпечне довкілля і готові захистити його, то необхідно заповнити шаблон звернення.

Вставити електронний (сканований) варіант підпису, зберегти у форматі PDF і відправити на електронну адресу [email protected] aбо роздрукувати, підписати і відправити від свого імені до Міністерства екології та природних ресурсів України за адресою вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Київ, 03035.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...