App Store Google Play

Екоактивісти Дніпра закликають не давати металургійному заводу дозвіл на викиди

13.01.2019 17:00
Екоактивісти Дніпра закликають не давати металургійному заводу дозвіл на викиди

Активісти громадської організації "Save Dnipro" закликають дніпрян надсилати звернення до Міністерства екології з вимогою не надавати дозвіл на викиди ПрАТ «Дніпровський металургійний завод». Адже підприємство збирається отримати цей дозвіл, нехтуючи законодавством. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку "Save Dnipro" у Facebook.

ПрАТ «Дніпровський металургійний завод» знаходиться у середмісті міста Дніпра хоче отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря на наступні 7 років. 

"Підприємство є другим за обсягами викидів промисловим забруднювачем. Воно постійно стає об’єктом скарг містян щодо наднормативних викидів забруднюючих речовин. Нам стало відомо, що підприємство хоче отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин. Але проаналізувавши заяву, яку забруднювач розмістив у газеті «Вісті Придніпров’я», ми були вкрай неприємно вражені тим, що вона повністю порушує вимоги нормативних документів, які регламентують отримання дозволів", - розповідають активісти.

Зокрема, підприємство знехтувало обов’зяком детально проінформувати громаду міста про викиди, на які вони хочуть отримати дозвіл. Представники ПрАТ «Дніпровський металургійний завод» мали б провести громадські слухання, де розповіли б містянам про обсяг викидів, екологічні заходи підприємства та інше.

"Розуміючи гостру актуальність проблеми промислового забруднення міста взагалі та конкретно викидів даного підприємства, ми підготували детальний аналіз порушень процедури та на минулому тижні звернулись до Міністерства екології та природних ресурсів з вимогою не приймати рішення щодо видачі дозволу, якщо підприємство не проведе передбаченого законодавством обговорення. Захищати свої права потрібно системно та грамотно, бо абстрактні вимоги, на кшталт “негайно вжити заходів щодо очищення довкілля міста” так і залишаються лише вимогами", - йдеться у повідомленні.

Підписати заяву екоактивісти закликають усіх дніпрян. Тож якщо ви страждаєте від порушеного ПрАТ «Дніпровський металургійний завод» права на чисте та безпечне довкілля і готові захистити його, то необхідно заповнити шаблон звернення.

Вставити електронний (сканований) варіант підпису, зберегти у форматі PDF і відправити на електронну адресу [email protected] aбо роздрукувати, підписати і відправити від свого імені до Міністерства екології та природних ресурсів України за адресою вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Київ, 03035.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...