App Store Google Play

Ще не ставши вповні директоркою музею, Пісчанська вже звільняє конкуренток

12 Січня 12:45
Ще не ставши вповні директоркою музею, Пісчанська вже звільняє конкуренток

Вчора, 11 січня, завідувачка меморіального будинку-музею Яни Тимошенко на своїй сторінці у Facebook заявила про шантаж з боку новоспеченої виконувачки обов'язків директора Історичного музею імені Дмитра Яворницького Юлії Пісчанської, передає Дніпроград.

Яна Тимошенко розповіла, що Юлія Пісчанська запросила її та двох колег - заступник в.о директора Юрія Фанигіна та майбутнього заступника Валерію Лавренко, - на нараду. 

"Пісчанська почала: пропоную звільнитися. Почала дорікати дрібницям та створеним волонтерами сайтом музею, який не є на балансі музею. Потішило, що сайт "yavor.dp.ua" вона розшифрувала "я вор" і заборонила на ньому викладати інформацію. Також я мала написати пояснювальну за соціологічні опитування, які теж не сподобалися", - розповіла Яна Тимошенко.

Також вона розповіла, що Юлія Пісчанська говорила на підвищених тонах та звинуватила Тимошенко у негативній репутації музею-садиби Яворницького. 

Пізніше історик Валерія Лавренко на своїй сторінці в соціальній мережі підтвердила факт розмови, погрози з боку Пісчанської на адресу Тимошенко звільненням та надуманий характер претензій до конкурентки з боку в.о. директора ДНІМ.

Нагадаємо, за зачиненими дверима кандидата з неправдивими даними в документах обрали директоркою історичного музею Яворницького. Наразі Пісчанська залишається виконуючою обов'язки директора, бо питання про її остаточне призначення "зависло" в комісіях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...