App Store Google Play

Ще не ставши вповні директоркою музею, Пісчанська вже звільняє конкуренток

12 Січня 12:45
Ще не ставши вповні директоркою музею, Пісчанська вже звільняє конкуренток

Вчора, 11 січня, завідувачка меморіального будинку-музею Яни Тимошенко на своїй сторінці у Facebook заявила про шантаж з боку новоспеченої виконувачки обов'язків директора Історичного музею імені Дмитра Яворницького Юлії Пісчанської, передає Дніпроград.

Яна Тимошенко розповіла, що Юлія Пісчанська запросила її та двох колег - заступник в.о директора Юрія Фанигіна та майбутнього заступника Валерію Лавренко, - на нараду. 

"Пісчанська почала: пропоную звільнитися. Почала дорікати дрібницям та створеним волонтерами сайтом музею, який не є на балансі музею. Потішило, що сайт "yavor.dp.ua" вона розшифрувала "я вор" і заборонила на ньому викладати інформацію. Також я мала написати пояснювальну за соціологічні опитування, які теж не сподобалися", - розповіла Яна Тимошенко.

Також вона розповіла, що Юлія Пісчанська говорила на підвищених тонах та звинуватила Тимошенко у негативній репутації музею-садиби Яворницького. 

Пізніше історик Валерія Лавренко на своїй сторінці в соціальній мережі підтвердила факт розмови, погрози з боку Пісчанської на адресу Тимошенко звільненням та надуманий характер претензій до конкурентки з боку в.о. директора ДНІМ.

Нагадаємо, за зачиненими дверима кандидата з неправдивими даними в документах обрали директоркою історичного музею Яворницького. Наразі Пісчанська залишається виконуючою обов'язки директора, бо питання про її остаточне призначення "зависло" в комісіях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...