App Store Google Play

Ще не ставши вповні директоркою музею, Пісчанська вже звільняє конкуренток

12.01.2019 12:45
Ще не ставши вповні директоркою музею, Пісчанська вже звільняє конкуренток

Вчора, 11 січня, завідувачка меморіального будинку-музею Яни Тимошенко на своїй сторінці у Facebook заявила про шантаж з боку новоспеченої виконувачки обов'язків директора Історичного музею імені Дмитра Яворницького Юлії Пісчанської, передає Дніпроград.

Яна Тимошенко розповіла, що Юлія Пісчанська запросила її та двох колег - заступник в.о директора Юрія Фанигіна та майбутнього заступника Валерію Лавренко, - на нараду. 

"Пісчанська почала: пропоную звільнитися. Почала дорікати дрібницям та створеним волонтерами сайтом музею, який не є на балансі музею. Потішило, що сайт "yavor.dp.ua" вона розшифрувала "я вор" і заборонила на ньому викладати інформацію. Також я мала написати пояснювальну за соціологічні опитування, які теж не сподобалися", - розповіла Яна Тимошенко.

Також вона розповіла, що Юлія Пісчанська говорила на підвищених тонах та звинуватила Тимошенко у негативній репутації музею-садиби Яворницького. 

Пізніше історик Валерія Лавренко на своїй сторінці в соціальній мережі підтвердила факт розмови, погрози з боку Пісчанської на адресу Тимошенко звільненням та надуманий характер претензій до конкурентки з боку в.о. директора ДНІМ.

Нагадаємо, за зачиненими дверима кандидата з неправдивими даними в документах обрали директоркою історичного музею Яворницького. Наразі Пісчанська залишається виконуючою обов'язки директора, бо питання про її остаточне призначення "зависло" в комісіях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...