App Store Google Play

В історичному музеї Яворницького планують оновити одразу декілька зал за мільйони гривень

11.01.2019 15:40
В історичному музеї Яворницького планують оновити одразу декілька зал за мільйони гривень

На Дніпропетровський національний історичний музей ім. Дмитра Яворницького у найближчому майбутньому чекає «велика реекспозиція», яка торкнеться одразу декількох зал. Про це сьогодні, 11 січня, під час прес-конференції повідомив Дмитро Мурадов, старший науковий співробітник науково-просвітницького відділу ДНІМ, передає Дніпроград.

За його словами наразі зала №7 вже розібрана і готова до початку ремонтних робіт та подальшої реконструкції. Варто зазначити, що згідно з інформацією, яка розміщена на сайті публічних закупівель Prozorro, вартість капітального ремонту зазначеної зали обійшлося історичному музею у 6,2 млн грн.

В майбутньому планується оновити й інші зали, які знаходяться на другому поверсі музею. Як зазначає Дмитро Мурадов, більшість з них були облаштовані під час радянської влади і тому потребують реекспозиції. Зокрема, зміни мають торкнутися зали періоду Української революції 1917-21 р, а також зали періоду колективізації та Голодомору.

Втім, наразі системі державних закупівель поки що відсутня інформація про розроблення документації чи замовлення робіт з ремонту та реекспозиції деяких зал історичного музею. На прикладі зали №7 можна зробити висновок, що вартість таких робіт сягне не один десяток мільйонів гривень.

Щодо самої зали №7, то її планують завершити восени 2019 року. В ній мають відійти від «політичної складової» Другої світової війни та оновити матеріально-технічне забезпечення.

Варто нагадати, що у минулому році в музеї була відкрита оновлена діорама, присвячена «звільненню» радянськими військами нашої області.

Нагадаємо, що окрім реекспозицій після приходу нового керівництва у музеї не забувають віддавати тімбілдерам по 35 тисяч гривень за день роботи, а також витрачати на налаштування WI-FI десятки тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...