App Store Google Play

В історичному музеї Яворницького планують оновити одразу декілька зал за мільйони гривень

11 Січня 15:40
В історичному музеї Яворницького планують оновити одразу декілька зал за мільйони гривень

На Дніпропетровський національний історичний музей ім. Дмитра Яворницького у найближчому майбутньому чекає «велика реекспозиція», яка торкнеться одразу декількох зал. Про це сьогодні, 11 січня, під час прес-конференції повідомив Дмитро Мурадов, старший науковий співробітник науково-просвітницького відділу ДНІМ, передає Дніпроград.

За його словами наразі зала №7 вже розібрана і готова до початку ремонтних робіт та подальшої реконструкції. Варто зазначити, що згідно з інформацією, яка розміщена на сайті публічних закупівель Prozorro, вартість капітального ремонту зазначеної зали обійшлося історичному музею у 6,2 млн грн.

В майбутньому планується оновити й інші зали, які знаходяться на другому поверсі музею. Як зазначає Дмитро Мурадов, більшість з них були облаштовані під час радянської влади і тому потребують реекспозиції. Зокрема, зміни мають торкнутися зали періоду Української революції 1917-21 р, а також зали періоду колективізації та Голодомору.

Втім, наразі системі державних закупівель поки що відсутня інформація про розроблення документації чи замовлення робіт з ремонту та реекспозиції деяких зал історичного музею. На прикладі зали №7 можна зробити висновок, що вартість таких робіт сягне не один десяток мільйонів гривень.

Щодо самої зали №7, то її планують завершити восени 2019 року. В ній мають відійти від «політичної складової» Другої світової війни та оновити матеріально-технічне забезпечення.

Варто нагадати, що у минулому році в музеї була відкрита оновлена діорама, присвячена «звільненню» радянськими військами нашої області.

Нагадаємо, що окрім реекспозицій після приходу нового керівництва у музеї не забувають віддавати тімбілдерам по 35 тисяч гривень за день роботи, а також витрачати на налаштування WI-FI десятки тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...