App Store Google Play

Киркою і молотком: дніпровські комунальники вийшли на шлях війни з бурульками

11 Січня 13:20
Киркою і молотком: дніпровські комунальники вийшли на шлях війни з бурульками

Дніпровські комунальники почали боротися з бурульками, які нависають над головами мешканців міста, повідомляє Дніпроград.

Сьогодні,11 січня, на Європейській площі представники комунальних служб провели показовий захід, під час якого очистили одну із будівель від крижаних списів.

Як зазначив начальник управління по експлуатації житлового господарства Віталій Слєпцов, на утриманні у комунальних служб Дніпра перебуває більше 2 тисяч будівель, мешканці чи орендарі яких можуть звертатися до міськради з проханням прибрати з даху бурульки. Що ж стосується інших будівель, то боротьбою з небезпечними подарунками природи має займатися їхній балансоутримувач.

Окрім цього, Віталій Слєпцов повідомив, що комунальні служби стикаються з проблемами під час очистки будівель.

"Головними проблемами є те, що власники автомобілів блокують під'їзди до будинків. Також нам заважає і складний рельєф вулиць. Це можна побачити на проспекті Івана Мазепи, Старокозацькій вулиці чи вулиці Фабра. За день ми можемо очистити до десяти будинків від бурульок", - сказав Слєпцов.

На озброєнні комунальників стоїть дві машини, які дозволяють їм підніматися на висоту до 30 метрів і збивати кригу з дахів. Там де це неможливо зробити, співробітники комунальних служб обмежуються попередженнями та обмежувальною стрічкою.

Варто зазначити, що протягом наступної доби в Дніпрі прогнозується мінусова температура, тож у зв'язку із обмеженими можливостями комунальників, дніпрянам слід бути обережними рухаючись по вулицям міста.

Нагадаємо, що у Дніпрі бурульки регулярно трощать припарковані автівки.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...