App Store Google Play

На Дніпропетровщині пропонують перенести центр одного з виборчих округів

10.01.2019 08:30
На Дніпропетровщині пропонують перенести центр одного з виборчих округів

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА перенести центр виборчого округу №40, який розташований в смт Кринички, в смт Солоне. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційну сторінку ОПОРА.

До №40 округу входять три сільських райони: Томаківський, Солонянський та Криничанський, місто Марганець, а також частина Заводського району міста Кам’янське.

"Географічно округ витягнутий з півдня на північ, від смт Аули на півночі до с. Вищетарасівка на півдні на 160 км та з заходу на схід на 120 км від с. Андріївка Криничанського району до с. Військове Солонянського району. Наразі центр округу знаходиться в смт Кринички, проте, розрахунки свідчать, що доцільно перенести центр округу в смт Солоне", - йдеться у повідомленні.

Громадські активісти центру ОПОРА зазначають, що при зміні центру виборчого округу №40 на смт Солоне, зменшиться відстань для 82 дільничних виборчих комісій та збільшиться для 47. 

За їх підрахунками, наразі поїздка членів ДВК до центру округу в Криничках в обидва боки складає 148 км, а при  зміні центру округу на Солоне складатиме 120 км.  

"Враховуючи мінімальну кількість поїздок дільничних виборчих комісій до окружної комісії, маємо  на 14256 км менший шлях, що в свою чергу призведе до економії палива на суму 38 тис. 491 грн (при ціні на бензин А-92=27грн./л). У підсумку маємо зменшення загального пробігу одного виїзду усіх дільничних виборчих комісій до ОВК туди й назад  на 3564 км, 53 годин часу тільки в дорозі", - порахували спостерігачі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...