App Store Google Play

За депутатські кошти Денисенка воїнів ООС у лікарні Мечникова рятуватимуть на новому операційному столі

08.01.2019 12:00
За депутатські кошти Денисенка воїнів ООС у лікарні Мечникова рятуватимуть на новому операційному столі

Команді медиків лікарні Мечникова передали новий операційний стіл експертного класу для нейрохірургії та мікрохірургії, який був придбаний за кошти народного депутата Андрія Денисенка. Про це йдеться на офіційній сторінці Facebook парламентаря.

«Із 10-ти мільйонів гривень цільової субвенції державного бюджету, виділених у 2018 році за моїми зверненнями як народного депутата України, 2 мільйони 760 тисяч гривень було витрачено на охорону здоров’я і порятунок життів українських воїнів. Це - найбільша сума і найважливіша позиція – цим коштом для обласної лікарні ім. Мечникова придбано операційний стіл експертного класу для нейрохірургії та мікрохірургії MST-7300BX, виробництва Mizuho Medical Co., Ltd», - йдеться у дописі.

Зазначається, що стіл уже переданий команді лікарів під керівництвом Сергія Риженка, які одними із перших в Україні п’ятий рік поспіль приймають поранених на сході країни воїнів. Безпосередньо оперувати на ньому буде Заслужений лікар України, лікар-нейрохірург Сергій Григорук, на рахунку якого сотні врятованих життів.

Йдеться про унікальне обладнання японської компанії, якого досі не було не лише в Україні, але й в усій східній Європі. Наразі такі столи є в Японії (51 шт.), Америці (21 шт.), Ізраїлі (7 шт).

Єдиний в галузі, стіл має ISO центр, що дозволяє мінімізувати зміщення голови пацієнта при зміні положення під час операції, рамку для фіксації голови Smart Fit.

Гостра необхідність у ньому пов’язана передусім з великою кількістю поранень на фронті у голову, в тому числі, - і внаслідок роботи ворожих снайперів.

Раніше Андрій Денисенко відзвітував про витрачені депутатські кошти за 2018 рік. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...