App Store Google Play

Вже майже 17 млн: Дніпровська міська рада продовжує витрачати кошти на піар

8 Січня 08:00
Вже майже 17 млн: Дніпровська міська рада продовжує витрачати кошти на піар

Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради оголосило вже четвертий тендер на висвітлення діяльності міської ради у 2019 року. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сайт публічних закупівель Prozorro.

Дніпровська міська рада має на меті віддати ще 4,1 млн грн на висвітлення діяльності мерії, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації – на регіональних каналах.

За ці кошти переможець зобов'язаний до 31 грудня 2019 роки  забезпечити 40 рекламних матеріалів на 34 каналі, NobelTV, 9 канал, 11 канал, D1.

На "34" телеканалі необхідно розмістити рекламно-інформаційні сюжети, в рамках рубрики "Актуально"; участь чисновників в програмі "Грані". На "NobelTV" розміщення програми "Про Дніпро". На "D1" телеканалі розміщення рекламно-інформаційних сюжетів, в рамках телепередачі "У Фокусі". На 11 Телеканалі - розміщення програми "Про Дніпро". Також на каналах мають вийти інформаційні фільми та програми, рекламні ролики.

У результаті на сьогодні Дніпровська міська рада виділила вже 16,6 млн грн на піар на радіо, у інтернеті, на платмофрмах регіональних ЗМІ.

Нагадаємо, протягом 7 місяців у 2019 році рекламуватимуть міську раду на таких конструкціях як білборд, призматрон та скролл. Також 4,2 млн грн у мерії виділять на висвітлення діяльності посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації – в мережі інтернет. Ще за 4 мільйони міськради будуть піарити по радіо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...