App Store Google Play

Вже майже 17 млн: Дніпровська міська рада продовжує витрачати кошти на піар

08.01.2019 08:00
Вже майже 17 млн: Дніпровська міська рада продовжує витрачати кошти на піар

Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради оголосило вже четвертий тендер на висвітлення діяльності міської ради у 2019 року. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сайт публічних закупівель Prozorro.

Дніпровська міська рада має на меті віддати ще 4,1 млн грн на висвітлення діяльності мерії, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації – на регіональних каналах.

За ці кошти переможець зобов'язаний до 31 грудня 2019 роки  забезпечити 40 рекламних матеріалів на 34 каналі, NobelTV, 9 канал, 11 канал, D1.

На "34" телеканалі необхідно розмістити рекламно-інформаційні сюжети, в рамках рубрики "Актуально"; участь чисновників в програмі "Грані". На "NobelTV" розміщення програми "Про Дніпро". На "D1" телеканалі розміщення рекламно-інформаційних сюжетів, в рамках телепередачі "У Фокусі". На 11 Телеканалі - розміщення програми "Про Дніпро". Також на каналах мають вийти інформаційні фільми та програми, рекламні ролики.

У результаті на сьогодні Дніпровська міська рада виділила вже 16,6 млн грн на піар на радіо, у інтернеті, на платмофрмах регіональних ЗМІ.

Нагадаємо, протягом 7 місяців у 2019 році рекламуватимуть міську раду на таких конструкціях як білборд, призматрон та скролл. Також 4,2 млн грн у мерії виділять на висвітлення діяльності посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації – в мережі інтернет. Ще за 4 мільйони міськради будуть піарити по радіо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...