App Store Google Play

Вже майже 17 млн: Дніпровська міська рада продовжує витрачати кошти на піар

8 Січня 08:00
Вже майже 17 млн: Дніпровська міська рада продовжує витрачати кошти на піар

Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради оголосило вже четвертий тендер на висвітлення діяльності міської ради у 2019 року. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сайт публічних закупівель Prozorro.

Дніпровська міська рада має на меті віддати ще 4,1 млн грн на висвітлення діяльності мерії, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації – на регіональних каналах.

За ці кошти переможець зобов'язаний до 31 грудня 2019 роки  забезпечити 40 рекламних матеріалів на 34 каналі, NobelTV, 9 канал, 11 канал, D1.

На "34" телеканалі необхідно розмістити рекламно-інформаційні сюжети, в рамках рубрики "Актуально"; участь чисновників в програмі "Грані". На "NobelTV" розміщення програми "Про Дніпро". На "D1" телеканалі розміщення рекламно-інформаційних сюжетів, в рамках телепередачі "У Фокусі". На 11 Телеканалі - розміщення програми "Про Дніпро". Також на каналах мають вийти інформаційні фільми та програми, рекламні ролики.

У результаті на сьогодні Дніпровська міська рада виділила вже 16,6 млн грн на піар на радіо, у інтернеті, на платмофрмах регіональних ЗМІ.

Нагадаємо, протягом 7 місяців у 2019 році рекламуватимуть міську раду на таких конструкціях як білборд, призматрон та скролл. Також 4,2 млн грн у мерії виділять на висвітлення діяльності посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації – в мережі інтернет. Ще за 4 мільйони міськради будуть піарити по радіо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...