App Store Google Play

Вже майже 17 млн: Дніпровська міська рада продовжує витрачати кошти на піар

8 Січня 08:00
Вже майже 17 млн: Дніпровська міська рада продовжує витрачати кошти на піар

Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради оголосило вже четвертий тендер на висвітлення діяльності міської ради у 2019 року. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сайт публічних закупівель Prozorro.

Дніпровська міська рада має на меті віддати ще 4,1 млн грн на висвітлення діяльності мерії, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації – на регіональних каналах.

За ці кошти переможець зобов'язаний до 31 грудня 2019 роки  забезпечити 40 рекламних матеріалів на 34 каналі, NobelTV, 9 канал, 11 канал, D1.

На "34" телеканалі необхідно розмістити рекламно-інформаційні сюжети, в рамках рубрики "Актуально"; участь чисновників в програмі "Грані". На "NobelTV" розміщення програми "Про Дніпро". На "D1" телеканалі розміщення рекламно-інформаційних сюжетів, в рамках телепередачі "У Фокусі". На 11 Телеканалі - розміщення програми "Про Дніпро". Також на каналах мають вийти інформаційні фільми та програми, рекламні ролики.

У результаті на сьогодні Дніпровська міська рада виділила вже 16,6 млн грн на піар на радіо, у інтернеті, на платмофрмах регіональних ЗМІ.

Нагадаємо, протягом 7 місяців у 2019 році рекламуватимуть міську раду на таких конструкціях як білборд, призматрон та скролл. Також 4,2 млн грн у мерії виділять на висвітлення діяльності посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації – в мережі інтернет. Ще за 4 мільйони міськради будуть піарити по радіо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...