App Store Google Play

Лошкарівська ОТГ Січеславщини візьме участь у європейському проекті

08.01.2019 13:20
Лошкарівська ОТГ Січеславщини візьме участь у європейському проекті

Лошкарівська ОТГ Дніпропетровської області стала учасницею європейського проекту «Підтримка та розвиток сталої мобільності в об'єднаних територіальних громадах». Її відібрали серед 128 претендентів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Протягом 2019 року представників громади навчатимуть розробляти ефективні стратегії розвитку транспортної інфраструктури.

Також передбачені тренінги, на яких розкажуть про інфраструктуру громадського транспорту, заходи безпеки дорожнього руху, створення умов для велосипедистів.

За участі українських та німецьких експертів заплановані міжнародні навчальні візити, а також робочі сесії безпосередньо в ОТГ.

Загалом до проекту долучаться 30 об'єднаних громад з 18 областей України.

Проект «Підтримка та розвиток сталої мобільності в об'єднаних територіальних громадах» спрямований на вирішення нагальних транспортних проблем на місцях. Його упродовж року втілюватиме міжнародна Програма «U-LEAD з Європою» спільно з Кластером сталої мобільності GIZ.

Програму «U-LEAD з Європою», яка передбачає розширення прав і можливостей на місцевому рівні, фінансують Європейський Союз та його країни-члени Данія, Естонія, Німеччина, Польща, Швеція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...