App Store Google Play

КП "Зооконтроль" всупереч вимогам придбало спеціалізоване обладнання і жодного разу ним не скористалось

08.01.2019 17:00
КП "Зооконтроль" всупереч вимогам придбало спеціалізоване обладнання і жодного разу ним не скористалось

Працівники комунального підприємства "Зооконтроль" Дніпровської міської ради нераціонально витратили бюджетні кошти. Підприємство відвело їх у матеріальні активи, які не використовували більше ніж один рік. Такий висновок оприлюднила Державна аудиторська служба України, передає Дніпроград.

Загальна сума бюджетних коштів, які міська рада спрямовала на КП "Зооконтроль" за 2015-2018 років, становить 17 мільйонів гривень. Проте за даними держаудитслужби, на підприємстві відсутні фінансові плани на 2016 та 2017 роки, що не відповідає ч. 2 ст. 75 та ч. 10 ст. 78 Господарського кодексу України. Фінансовий план на 2018 рік затвердили із перебігом терміну - у липні 2018 року.

Відповідно до вимог п. 1 Порядку №899 у разі непогодження річним фінансових планів у встановленому порядку підприємству забороняється здійснювати витрати на капітальні інвестиції та придбання легкових автівок. Утім, всупереч вимогам у 2016-2017 роках "Зооконтроль" придбало спеціалізовані легкові автівки, а також термічний утилізатор на суму 5,5 мільйонів гривень. При тому, що останній жодного разу за декілька років не використовувався.

Крім того, підприємство придбало спеціалізоване обладнання, яке також не використовувало з причини відсутності умов для введення в експлуатацію, на загальну суму більше 2 мільйонів гривень. Серед них - мобільна рентген система, касетниця, пристрої для спостереження і навіть загорожі.

Нагадаємо, міська рада віддасть підряднику 1,4 млн гривень, який протягом 2019 року буде займатися збиранням та утилізацією останків тварин.

Раніше повідомлялося, що комунальне підприємство "Зооконтроль" цьогоріч планує реконструювати приміщення за адресою вул. Березинська, 60 та перетворити його у стерилізаційний центр.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...