App Store Google Play

КП "Зооконтроль" всупереч вимогам придбало спеціалізоване обладнання і жодного разу ним не скористалось

8 Січня 17:00
КП "Зооконтроль" всупереч вимогам придбало спеціалізоване обладнання і жодного разу ним не скористалось

Працівники комунального підприємства "Зооконтроль" Дніпровської міської ради нераціонально витратили бюджетні кошти. Підприємство відвело їх у матеріальні активи, які не використовували більше ніж один рік. Такий висновок оприлюднила Державна аудиторська служба України, передає Дніпроград.

Загальна сума бюджетних коштів, які міська рада спрямовала на КП "Зооконтроль" за 2015-2018 років, становить 17 мільйонів гривень. Проте за даними держаудитслужби, на підприємстві відсутні фінансові плани на 2016 та 2017 роки, що не відповідає ч. 2 ст. 75 та ч. 10 ст. 78 Господарського кодексу України. Фінансовий план на 2018 рік затвердили із перебігом терміну - у липні 2018 року.

Відповідно до вимог п. 1 Порядку №899 у разі непогодження річним фінансових планів у встановленому порядку підприємству забороняється здійснювати витрати на капітальні інвестиції та придбання легкових автівок. Утім, всупереч вимогам у 2016-2017 роках "Зооконтроль" придбало спеціалізовані легкові автівки, а також термічний утилізатор на суму 5,5 мільйонів гривень. При тому, що останній жодного разу за декілька років не використовувався.

Крім того, підприємство придбало спеціалізоване обладнання, яке також не використовувало з причини відсутності умов для введення в експлуатацію, на загальну суму більше 2 мільйонів гривень. Серед них - мобільна рентген система, касетниця, пристрої для спостереження і навіть загорожі.

Нагадаємо, міська рада віддасть підряднику 1,4 млн гривень, який протягом 2019 року буде займатися збиранням та утилізацією останків тварин.

Раніше повідомлялося, що комунальне підприємство "Зооконтроль" цьогоріч планує реконструювати приміщення за адресою вул. Березинська, 60 та перетворити його у стерилізаційний центр.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...