App Store Google Play

КП "Зооконтроль" всупереч вимогам придбало спеціалізоване обладнання і жодного разу ним не скористалось

8 Січня 17:00
КП "Зооконтроль" всупереч вимогам придбало спеціалізоване обладнання і жодного разу ним не скористалось

Працівники комунального підприємства "Зооконтроль" Дніпровської міської ради нераціонально витратили бюджетні кошти. Підприємство відвело їх у матеріальні активи, які не використовували більше ніж один рік. Такий висновок оприлюднила Державна аудиторська служба України, передає Дніпроград.

Загальна сума бюджетних коштів, які міська рада спрямовала на КП "Зооконтроль" за 2015-2018 років, становить 17 мільйонів гривень. Проте за даними держаудитслужби, на підприємстві відсутні фінансові плани на 2016 та 2017 роки, що не відповідає ч. 2 ст. 75 та ч. 10 ст. 78 Господарського кодексу України. Фінансовий план на 2018 рік затвердили із перебігом терміну - у липні 2018 року.

Відповідно до вимог п. 1 Порядку №899 у разі непогодження річним фінансових планів у встановленому порядку підприємству забороняється здійснювати витрати на капітальні інвестиції та придбання легкових автівок. Утім, всупереч вимогам у 2016-2017 роках "Зооконтроль" придбало спеціалізовані легкові автівки, а також термічний утилізатор на суму 5,5 мільйонів гривень. При тому, що останній жодного разу за декілька років не використовувався.

Крім того, підприємство придбало спеціалізоване обладнання, яке також не використовувало з причини відсутності умов для введення в експлуатацію, на загальну суму більше 2 мільйонів гривень. Серед них - мобільна рентген система, касетниця, пристрої для спостереження і навіть загорожі.

Нагадаємо, міська рада віддасть підряднику 1,4 млн гривень, який протягом 2019 року буде займатися збиранням та утилізацією останків тварин.

Раніше повідомлялося, що комунальне підприємство "Зооконтроль" цьогоріч планує реконструювати приміщення за адресою вул. Березинська, 60 та перетворити його у стерилізаційний центр.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...