App Store Google Play

КП "Зооконтроль" всупереч вимогам придбало спеціалізоване обладнання і жодного разу ним не скористалось

08.01.2019 17:00
КП "Зооконтроль" всупереч вимогам придбало спеціалізоване обладнання і жодного разу ним не скористалось

Працівники комунального підприємства "Зооконтроль" Дніпровської міської ради нераціонально витратили бюджетні кошти. Підприємство відвело їх у матеріальні активи, які не використовували більше ніж один рік. Такий висновок оприлюднила Державна аудиторська служба України, передає Дніпроград.

Загальна сума бюджетних коштів, які міська рада спрямовала на КП "Зооконтроль" за 2015-2018 років, становить 17 мільйонів гривень. Проте за даними держаудитслужби, на підприємстві відсутні фінансові плани на 2016 та 2017 роки, що не відповідає ч. 2 ст. 75 та ч. 10 ст. 78 Господарського кодексу України. Фінансовий план на 2018 рік затвердили із перебігом терміну - у липні 2018 року.

Відповідно до вимог п. 1 Порядку №899 у разі непогодження річним фінансових планів у встановленому порядку підприємству забороняється здійснювати витрати на капітальні інвестиції та придбання легкових автівок. Утім, всупереч вимогам у 2016-2017 роках "Зооконтроль" придбало спеціалізовані легкові автівки, а також термічний утилізатор на суму 5,5 мільйонів гривень. При тому, що останній жодного разу за декілька років не використовувався.

Крім того, підприємство придбало спеціалізоване обладнання, яке також не використовувало з причини відсутності умов для введення в експлуатацію, на загальну суму більше 2 мільйонів гривень. Серед них - мобільна рентген система, касетниця, пристрої для спостереження і навіть загорожі.

Нагадаємо, міська рада віддасть підряднику 1,4 млн гривень, який протягом 2019 року буде займатися збиранням та утилізацією останків тварин.

Раніше повідомлялося, що комунальне підприємство "Зооконтроль" цьогоріч планує реконструювати приміщення за адресою вул. Березинська, 60 та перетворити його у стерилізаційний центр.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...