App Store Google Play

Перед тим як йти в кабінку, подумай. Години вистачить

07.01.2019 10:00
Перед тим як йти в кабінку, подумай. Години вистачить

Через 27 років Україна нарешті отримала офіційну незалежну від Москви церкву. Це дійсно історична подія.

І велике досягнення правлячої коаліції.

Взагалі, за ці 5 років в ідеологічному плані ми досягли колосального прогресу.

Ринок зачистили від російського контенту, наскільки це було можливо.

З екранів зникли російські гівноїди про мусорів та фсбшників, про російську армію, про російських бандюків. З радіостанцій зникли кіркорови і тіматі.

З книжних полиць вимели прілєпіних та дугіних.

Це дало можливість українським митцям, виконавцям та письменникам розпочати ренесанс української культури.

Такого підйому кіно у нас ніколи не було.

Я про таке міг сім років тільки мріяти. Видаються книжки українською, з'являються нові артисти, радіо стало приємно слухати, мовлення переходить на українську.

Так само і безвіз. Однозначна перемога і досягнення. Це відкрило Європу для тисяч українців.

Економіка - змогли трохи вигрести з ями. Дефолт не стався, крах економіки не відбувся. Не зважаючи на війну та торгівельну блокаду з Росії.

Це також можна віднести до плюсів, хоча можна було і більших результатів досягти.

Міжнародна підтримка - це також плюс. Маємо хоч і хитку, але працюючу коаліцію, нам допомагають, за нас вписуються, нам дають гроші і зброю.

Армія. Те, що було у 2013, і те що зараз - колосальний прогрес. Армія стала міцнішою та кращою. Далека ще від ідеалу та стандартів НАТО, але прогрес очевидний. Тут заслуга не тільки держави, але й сотень волонтерів, які у перші два роки закривали всі критичні дірки, і дали шанс і час державі включитися.

А тепер, якщо ви дочитали до цього моменту і не витекли з криками "Ходза продався", переходимо до мінусів.

Найбільший провал правлячої коаліції - це реформа правоохоронної системи. Маємо кризу справедливості.

Поліція, прокуратура, суди. Все погано. Методи залишились ті самі що при Януковичу. Кумівство, вирішення питань за бабки, злив справ. Жодного показового процесу над топ-корупціонерами за 5 років. Все злили в унітаз.

Те саме і з активістами. Люди, які вимагають справедливості, отримують натомість кулі, ножі в бік, або прямий в щелепу. Ніхто ці справи не розслідує, замовників ніхто не шукає. За минулий рік - понад 50 нападів. Замовників - нуль.

Збереження регіональної феодальної системи - це величезний мінус. За 5 років цю систему не тільки не зламали, а і здається ще більше укріпили. Але це тема для окремого посту.

Корупція і схеми - з цим також прогресу нема. Смотрящі, потоки, відкати - все залишилось.

І не видно бажання це міняти. Навпаки, видно бажання усі ці справи зливати і усіляко саботував розслідування.

Інформаційна війна. На офіційному рівні про**бана. Я розумію, що Росія виділяє сотні мільйонів доларів на пропаганду, але хоч щось ефективне можна було б зробити.

Дуже багато інформаційних приводів провалено і про**бано. Наприклад, референдум в Нідерландах, по якому ніхто не чухався аж до останнього місяця. Дірки закривають приватні ініціативи та окремі громадяни. Але єдиної лінії контрпропаганди не було і досі немає.

Отакий мій особистий аналіз останніх п'яти років роботи правлячої коаліції. Він не претендує на науковість. Це мої особисті спостереження і думки.

І саме цей аналіз я згадуватиму, коли 31 березня увійдуть до кабінки для голосування.

І ви годинку знайдіть у своєму графіку, щоб сісти спокійно і проаналізувати всі плюси та мінуси за останні роки. Особисто для вас. І робіть усвідомлений вибір.

Сторінка автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...