App Store Google Play

У Дніпрі відкрили оновлений музей історії "Придніпровської залізниці"

05.01.2019 16:30
У Дніпрі відкрили оновлений музей історії "Придніпровської залізниці"

Керівництво регіональної філії УЗ "Придніпровська залізниця" відкрило у Дніпрі оновлений музей, присвячений історії свого розвитку. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу залізниці.

Музей було відкрито в адміністративній будівлі управління, що знаходиться на центральному проспекті міста.

"Ідея оновлення дорожнього музею виникла як подарунок до його 50-ліття і до 145-річчя Придніпровської залізниці, що припали на цей рік. Як подарунок усім придніпровським залізничникам, а також нашим дітям, майбутнім поколінням", – розповів директор регіональної філії Микола Кужавський. 

За його словами, історія магістралі наповнена подіями різних історичних епох, досягненнями і долями багатьох поколінь залізничників.

"Ми прагнемо зберегти пам’ять про них. І сьогодні, продовжуючи традиції попередніх поколінь, впевнено йдемо вперед, будуючи майбутнє для кожного з нас і майбутніх поколінь", - підкреслив керівник регіональної філії.

Зазначається, що задля того, аби історична спадщина магістралі була відома придніпровцям, керівництво залізниці прийняло рішення перенести дорожній музей із віддалених і непристосованих приміщень у головний офіс, принагідно осучаснити та розширити експозиції музею.

Оновлений музей історії запрошує залізничників та містян оглянути його експозицію. Музей працює по буднях з восьмої до сімнадцятої годин за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 108, управління регіональної філії "Придніпровська залізниця", телефон (056) 793 03 92.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...