App Store Google Play

У Дніпрі відкрили оновлений музей історії "Придніпровської залізниці"

5 Січня 16:30
У Дніпрі відкрили оновлений музей історії "Придніпровської залізниці"

Керівництво регіональної філії УЗ "Придніпровська залізниця" відкрило у Дніпрі оновлений музей, присвячений історії свого розвитку. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу залізниці.

Музей було відкрито в адміністративній будівлі управління, що знаходиться на центральному проспекті міста.

"Ідея оновлення дорожнього музею виникла як подарунок до його 50-ліття і до 145-річчя Придніпровської залізниці, що припали на цей рік. Як подарунок усім придніпровським залізничникам, а також нашим дітям, майбутнім поколінням", – розповів директор регіональної філії Микола Кужавський. 

За його словами, історія магістралі наповнена подіями різних історичних епох, досягненнями і долями багатьох поколінь залізничників.

"Ми прагнемо зберегти пам’ять про них. І сьогодні, продовжуючи традиції попередніх поколінь, впевнено йдемо вперед, будуючи майбутнє для кожного з нас і майбутніх поколінь", - підкреслив керівник регіональної філії.

Зазначається, що задля того, аби історична спадщина магістралі була відома придніпровцям, керівництво залізниці прийняло рішення перенести дорожній музей із віддалених і непристосованих приміщень у головний офіс, принагідно осучаснити та розширити експозиції музею.

Оновлений музей історії запрошує залізничників та містян оглянути його експозицію. Музей працює по буднях з восьмої до сімнадцятої годин за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 108, управління регіональної філії "Придніпровська залізниця", телефон (056) 793 03 92.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...