App Store Google Play

Монетизація пільг та субсидій: як це працюватиме і коли запрацює на Січеславщині

5 Січня 09:45
Монетизація пільг та субсидій: як це працюватиме і коли запрацює на Січеславщині

27 грудня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. 
Монетизація відбуватиметься у три етапи. Вже зараз з 1 січня 2019 року участь у процесі братимуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

Цим сім’ям не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язковий платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через банк сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунка.

"Скажімо, домогосподарству виділена субсидія на газ, воду, електроенергію у загальному розмірі 1 500 гривень, а сума всіх комунальних платежів складає 2 000 гривень. 1 500 субсидійних гривень держава через банк перерахує надавачам послуг та поінформує сім’ю субсидіанта про те, що йому залишилося доплатити за комуналку 500 грн", - йдеться у повідомленні.

Другий етап почнеться з 1 травня 2019 року, і монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, в тому числі користується допомогою в літній період.

А вже з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджено.

На Січеславшині механізм монетизації пільг та субсидій у повному обсязі запрацює з 1 травня. Для усіх жителів області, хто вже отримував субсидію, нічого не потрібно робити, процес налагодиться автоматично. Ті ж, хто вперше оформлюватиме субсидію, мають звернутися до органів соцзахисту за місцем проживання.

«Без зайвих обіцянок про зниження тарифів у 2, 4, 10 разів. Вже прийнята постанова, що починає працювати. Сьогодні, попри дійсно складну ситуацію у державі, така ініціатива говорить лише про те, що інтереси громадян стоять у пріоритеті влади. І Дніпропетровська обласна рада разом із Президентом мають одну мету – підняти умови життя населення на гідний рівень» - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...