App Store Google Play

Історичний музей купує буклетів на майже 300 тисяч гривень у компанії, яка "засвітилася" в санкціях МЕРТ

05.01.2019 15:00
Історичний музей купує буклетів на майже 300 тисяч гривень у компанії, яка "засвітилася" в санкціях МЕРТ

Нове керівництво Дніпропетровського національного історичного музею продовжує активно проводити сумнівні закупівлі. Наприкінці року музею знадобилося 75 тисяч одиниць поліграфічної продукції, яку без проведення аукціону замовили у компанії, проти якої Міністерство економічного розвитку і торгівлі ввело санкції, повідмоляє Дніпроград.

Так, наприкінці грудня 2018 року ДНІМ оголосив два схожі тендери. В одному з них йдеть про замовлення 65 тисяч одиниць поліграфічної продукції за 198 тисяч гривень, а у іншому вже 10 тисяч одиниць на суму 88 тисяч гривень. При цьому в обох тендерах відсутня деталізація замовлення. Слід також звернути увагу, що обидві угоди опубліковані в один день і укладені з однією компанією "Промолаб". Не виключено, що оголошення про два окремі тендери є порушенням закону "Про публічні закупівлі", а саме ч.7 ст.2: 

"Забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону".

Тобто, аби уникнути відкритих торгів і підписати дві окремі угоди на майже 300 тисяч з "потрібною" компанією і було проведено таке розділення.

Варто також додати, що виконавець замовлення музею ТОВ "Промолаб" (№40115805) наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі №1914 від 17 грудня 2018 року внесений до спеціального санкційного списку. 27 грудня до цієї компанії було застосовано І вид санкцій.

Обидві угоди підписані нинішньою в.о. директора музею Ю.Пісчаснькою.

Нагадаємо, що раніше в історичному музеї за налаштування WI-FI заплатили 80 тисяч гривень

Окрім цього, в музеї вирішили провести тімбілдінг з барабанами за 190 тисяч гривень.

Наразі прокуратур перевіряє можливі факти фальсифікації даних, поданих нинішньою в.о. директора музею імені Дмитра Яворницького конкурсній комісії. Багатьох представників громадськості, краєзнавців та істориків обурив факт виграшу конкурсу людиною, яка, всупереч кваліфікаційним вимогам, ні дня не працювала в музейній справі й галузі культури загалом.

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...