App Store Google Play

У Філатова планують заборонити депутатам сваритися в інтернеті й вимикати гаджети на сесіях

04.01.2019 15:00
У Філатова планують заборонити депутатам сваритися в інтернеті й вимикати гаджети на сесіях

У мерії Дніпра хочуть оновити правила поведінки працівників і затвердити Кодекс етики депутатів міської ради. Відповідний проект рішення опублікували на сайті Дніпровської міської ради, передає Дніпроград.

Окрім таких принципів, як сумлінність, доброчесність і прозорість, об'єктивність та неупередженість, чесність, компенентність тощо, від депутатів вимагатимуть й особливої поведінки під час сесій, нарад та засідань постійних комісій.

Також, за новим Кодексом, депутати мають бути відповідальними перед виборцями. Зокрема, вивчати громадську думку, а не мститися мешканцям міста за відстоювання власних прав.

Крім того, серед прописаних у Кодексі обов'язків і правила поведінки депутата в Інтернеті - він має уникати гострих суперечок та дотримуватись нормативної лекси. Утім, як ми знаємо, це правило міському голові Борису Філатову дається найважче. Мер так само публічно спілкується у властивій йому зверхній манері та з використанням нецензурної лайки, обзиває "тваринами" громадських активістів та обкладає матом депутатів, які нагадують про незаконні торгові павільйони у Дніпрі.

Окремим розділом у Кодексі прописана антикорупційна політика посадовців. Депутату ради забороняється вимагати, просити, одержувати неправомірну вигоду або подарунки, а у разі надходження відповідної пропозиції письмово повідомити про це спеціально уповноваженій особі у сфері протидії корупції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перемоги в тендерах, які оголошує Дніпровська міська рада, часто здобувають компанії які близькі до чинної влади міста, та які контролюються особами з кримінальним минулим.

У випадку порушення Кодексу, спеціальна Комісія має право застосувати до депутата один або одночасно декілька заходів впливу. Серед них - попередження, інформування про недостойну поведінку у ЗМІ, рекомендація виборцям відкликати депутата та повідомлення про злочин правоохоронцям.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....