App Store Google Play

У Філатова планують заборонити депутатам сваритися в інтернеті й вимикати гаджети на сесіях

4 Січня 15:00
У Філатова планують заборонити депутатам сваритися в інтернеті й вимикати гаджети на сесіях

У мерії Дніпра хочуть оновити правила поведінки працівників і затвердити Кодекс етики депутатів міської ради. Відповідний проект рішення опублікували на сайті Дніпровської міської ради, передає Дніпроград.

Окрім таких принципів, як сумлінність, доброчесність і прозорість, об'єктивність та неупередженість, чесність, компенентність тощо, від депутатів вимагатимуть й особливої поведінки під час сесій, нарад та засідань постійних комісій.

Також, за новим Кодексом, депутати мають бути відповідальними перед виборцями. Зокрема, вивчати громадську думку, а не мститися мешканцям міста за відстоювання власних прав.

Крім того, серед прописаних у Кодексі обов'язків і правила поведінки депутата в Інтернеті - він має уникати гострих суперечок та дотримуватись нормативної лекси. Утім, як ми знаємо, це правило міському голові Борису Філатову дається найважче. Мер так само публічно спілкується у властивій йому зверхній манері та з використанням нецензурної лайки, обзиває "тваринами" громадських активістів та обкладає матом депутатів, які нагадують про незаконні торгові павільйони у Дніпрі.

Окремим розділом у Кодексі прописана антикорупційна політика посадовців. Депутату ради забороняється вимагати, просити, одержувати неправомірну вигоду або подарунки, а у разі надходження відповідної пропозиції письмово повідомити про це спеціально уповноваженій особі у сфері протидії корупції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перемоги в тендерах, які оголошує Дніпровська міська рада, часто здобувають компанії які близькі до чинної влади міста, та які контролюються особами з кримінальним минулим.

У випадку порушення Кодексу, спеціальна Комісія має право застосувати до депутата один або одночасно декілька заходів впливу. Серед них - попередження, інформування про недостойну поведінку у ЗМІ, рекомендація виборцям відкликати депутата та повідомлення про злочин правоохоронцям.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...