App Store Google Play

У Філатова планують заборонити депутатам сваритися в інтернеті й вимикати гаджети на сесіях

04.01.2019 15:00
У Філатова планують заборонити депутатам сваритися в інтернеті й вимикати гаджети на сесіях

У мерії Дніпра хочуть оновити правила поведінки працівників і затвердити Кодекс етики депутатів міської ради. Відповідний проект рішення опублікували на сайті Дніпровської міської ради, передає Дніпроград.

Окрім таких принципів, як сумлінність, доброчесність і прозорість, об'єктивність та неупередженість, чесність, компенентність тощо, від депутатів вимагатимуть й особливої поведінки під час сесій, нарад та засідань постійних комісій.

Також, за новим Кодексом, депутати мають бути відповідальними перед виборцями. Зокрема, вивчати громадську думку, а не мститися мешканцям міста за відстоювання власних прав.

Крім того, серед прописаних у Кодексі обов'язків і правила поведінки депутата в Інтернеті - він має уникати гострих суперечок та дотримуватись нормативної лекси. Утім, як ми знаємо, це правило міському голові Борису Філатову дається найважче. Мер так само публічно спілкується у властивій йому зверхній манері та з використанням нецензурної лайки, обзиває "тваринами" громадських активістів та обкладає матом депутатів, які нагадують про незаконні торгові павільйони у Дніпрі.

Окремим розділом у Кодексі прописана антикорупційна політика посадовців. Депутату ради забороняється вимагати, просити, одержувати неправомірну вигоду або подарунки, а у разі надходження відповідної пропозиції письмово повідомити про це спеціально уповноваженій особі у сфері протидії корупції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перемоги в тендерах, які оголошує Дніпровська міська рада, часто здобувають компанії які близькі до чинної влади міста, та які контролюються особами з кримінальним минулим.

У випадку порушення Кодексу, спеціальна Комісія має право застосувати до депутата один або одночасно декілька заходів впливу. Серед них - попередження, інформування про недостойну поведінку у ЗМІ, рекомендація виборцям відкликати депутата та повідомлення про злочин правоохоронцям.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...