App Store Google Play

Суханов чи то увійшов до партії Мураєва в Дніпрі чи то ні - ЗМІ

04.01.2019 20:00
Суханов чи то увійшов до партії Мураєва в Дніпрі чи то ні - ЗМІ

Згідно з повідомленнями деяких ЗМІ, голова партії "Наші" Євген Мураєв взяв заступником керівника Дніпропетровської обласної організації своєї партії скандально відомого своїми відверто антисемітськими та ксенофобськими висловлюваннями Сергія Суханова — депутата міської ради Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Politeka.

Проти Суханова ще півроку тому було порушено кримінальне провадження за відкриті заклики до єврейських погромів та розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Також Суханов півроку ховався в окупованому Криму та окупованій Абхазії. Проте не це не завадило Євгену Мураєва взяти його на посаду заступника керівника обласної організації. 

Сам Сергій Суханов на своїй сторінці у Facebook повідомив, що після новорічних та різдвяних свя приступає до активної роботі в партії "Наші". Проте згодом цей пост був видалений. Пізніше він опублікував заяву, що не вступав до нової партії, а інформація в ЗМІ щодо його зв'язку з "Нашими" - це провокація.

Водночас голова Дніпропетровської обласної організації партії "Наші" Олена Бочарнікова заявила Дніпрограду, що Сергій Суханов в партію не вступав і тим пак жодних керівних посад не обіймає.

Таким чином залишається загадкою, що хотів сказати своїми діями міський депутат, який навісив у соціальних мережах емблему партії Мураєва в якості обкладинки.

Нагадаємо, 9 лютого Сергій Суханов на своїй сторінці у Facebook погрожував єврейській громаді Дніпра «розпочати визвольний рух» проти них. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо Суханова за статтею 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії).

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...