App Store Google Play

Мешканці Рубанівського масово підтримують приєднання Свято-Покровського храму до ПЦУ

3 Січня 09:45
Мешканці Рубанівського масово підтримують приєднання Свято-Покровського храму до ПЦУ

Мешканці села Рубанівське, що на Січеславщині, масово підтримали пропозицію предстоятеля місцевого Свято-Покровського храму до Православної церкви України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Олег Хижняк, передає Дніпроград.

Повідомлення про перехід міцевої громади з'явилися одразу після Об'єднавчого Собору 15 грудня, але публічно це стало відомо лише напередодні нового року. Предстоятель місцевої церквоної громади під час служби виніс на розсуд прихожан пропозицію про приєднання храму до Православної церкви України. У відповідь представники громади відповіли одностайною підтримкою.

Як повідомляється, лише за один день було зібрано понад 200 підписів місцевих мешканців, які підтримують об'єднання з ПЦУ. До слова, за даними відкритих джерел, у селі мешкає близько 230 осіб. Тобто, за об'єднання виступила левова частка прихожан.

Варто зазначити, що 28 грудня представники московського патріархату нібито спростували повідомлення про вихід громади, але наразі це підтверджуєтсья відеозаписом, який був зроблений під час обговорення питання про приєднання до Єдиної церкви.

Таким чином, громада села Рубанівське стала першою з Січеславщини, яка приєдналася до ПЦУ. Очікується, що після отримання Томосу 6 січня й інші громади області наслідують приклад Рубанівського.

Село Рубанівське було засновано наприкінці 18-го сторіччя козаком Прокопом Рубаном, після розгону Запорозької Січі. Могила засновника збереглася на цвинтарі Свято-Покровської церкви.

Нагадаємо, що раніше у Дніпрі новообраний митрополит Епіфаній зазначив, що єдністю ми переможемо ворога, який намагається нас поневолити.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...