App Store Google Play

Лічильник на сайті Зеленського збільшується не від зареєстрованих людей, а за рахунок прописаного скрипту, - Бігдан

03.01.2019 17:15
Лічильник на сайті Зеленського збільшується не від зареєстрованих людей, а за рахунок прописаного скрипту, - Бігдан

Усього за два дні на сайті "Команди Зеленського" набралося 200 тисяч охочих вступити в цю саму команду. Проте лічильник людей, які заповнили відповідну анкету, не пов'язаний зі справжньою кількістю зареєстрованих. На цифру, що висіть на заглавній сторінці сайту, впливає прописаний веб-майстрами скрипт. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на блог Ігора Бігдана.

"Такими цифрами підтримки не може похвалитися жоден український політик. Адже йдеться не про лайк, а про реєстрацію - бажаючий вступити повинен надати свої контактні дані, а на це згоден не кожен, та й часу це займає більше, ніж просто лайк. Правда список тих, хто проголосував ніде не публікується, але не може ж "Слуга народу" брехати своєму народу?", - зазначив блогер.

Утім, користувачі помітили: лічильник поводиться дивно, а саме - збільшується стабільно на 130-150 пунктів на хвилину, незалежно від часу доби, навіть о третій годині ночі. За словами веб-майстрів, лічильник збільшується від спеціального запиту, а на сервері відповідає скрипт, який збільшує число, ніяк не пов'язане із заповненням анкет.

"Зеленський розпочав свою виборчу кампанію з обману. Спочатку вони з Бєнєй обдурили телеглядачів, пообіцявши їм новорічне звернення Президента, і замість цього встромивши виступ Зеленського. Потім вони запустили шахрайство з підрахунком анкет - і все це за два дні. А що далі буде? Виходить, що брехня - це основний політичний інструмент Вовочки і його бабусі. Що для них мета виправдовує засоби", - підсумував Ігор Бігдан.

За його словами, це було зроблено, адже Коломойський сам не вірить у всенародну підтримку Зеленського, а рейтинги - ще один обман, який вони готували задовго до новорічної ночі.

"Зеленський або реально лялька без права голосу - інакше б він не дозволив так себе підставляти. Або він в курсі всього обману, але йде на це, тому що страшно не впевнений у собі. Як Путін, який додає собі зріст 12-сантиметровими підборами, Зеленський намагається додати собі політичної зростання накруткою лічильника. Хоча по суті виявляється таким же закомплексованим чмом, як і Путін. Він намагається обдурити НЕ злісних порохоботов, які йому все одно не повірять, а своїх потенційних прихильників. Які завдяки обману повірять у всенародну підтримку і увіллються до лав. Коротше кажучи, він тримає своїх прихильників за лохів. Краса. Давно не бачив такого потужного вступу", - зазначив оглядач.

Раніше повідомлялося, що опитані політтехнологи, політики, експерти в президентський успіх Зеленського не вірять.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...