App Store Google Play

Андрій Денисенко закликав підтримати петицію щодо увічнення імені Бандери у топоніміці Дніпра

03.01.2019 11:15
Андрій Денисенко закликав підтримати петицію щодо увічнення імені Бандери у топоніміці Дніпра

Народний депутат Андрій Денисенко заклика мешканців Дніпра віддати свій голос за петицію щодо перейменування вулиці Шмідта на вулицю імені Степана Бандери. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку депутата у Facebook.

"Є державне визнання ОУН-УПА борцями за волю України та учасниками бойових дій, є проголошення 110 річниці з дня народження Провідника державним святом. Є вулиці Шухевича, Коновальця, невеликі але є. На околиці, на Мирному, але є вулиця на честь очільника ОУНівського підпілля у Дніпрі та на південно-східних землях Василя Кука, який після загибелі Шухевича став командувачем УПА. А от вулиці Степана Бандери у Дніпрі досі немає", - написав 2 січня Андрій Денисенко.

Також народний депутат зазначив, що протягом двох років він та громадськість надсилали численні звернення до міської влади про перейменування на честь Бандери на вибір кількох вулиць, які фактично залишені без розгляду.

"Є дедалі більше городян, які щороку виходять на новорічні бандерівські марші у Дніпрі. Є навіть міська влада, яка коли-ніколи згадує про свої давнішні патріотичні гасла. Є міський голова, який полюбляє фотографуватися з провідниками націоналістів та після спільних з опоблоківцями голосувань всує у фейсбуці згадувати про якогось із національних лідерів. А от вулиці Степана Бандери у Дніпрі досі немає", - зазначає депутат.

Тож аби привернути увагу міської влади до нагального питання містяни зареєстрували петицію, аби перейменувати вулицю Шмідта на вулицю імені Степана Бандери.

"Свідомі громадяни вирішили допомогти нашій глухуватій в національних питаннях місцевій владі прийняти це доленосне для форпосту України рішення і почали збір підписів під петицією про перейменування однієї із центральних - вулиці Шмідта - на вулицю Степана Бандери. Зробіть зусилля, перепост, поставте підпис, підключіть друзів - і ніщо не зупинить ідеї, час якої настав", - закликав Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...