App Store Google Play

Андрій Денисенко закликав підтримати петицію щодо увічнення імені Бандери у топоніміці Дніпра

3 Січня 11:15
Андрій Денисенко закликав підтримати петицію щодо увічнення імені Бандери у топоніміці Дніпра

Народний депутат Андрій Денисенко заклика мешканців Дніпра віддати свій голос за петицію щодо перейменування вулиці Шмідта на вулицю імені Степана Бандери. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку депутата у Facebook.

"Є державне визнання ОУН-УПА борцями за волю України та учасниками бойових дій, є проголошення 110 річниці з дня народження Провідника державним святом. Є вулиці Шухевича, Коновальця, невеликі але є. На околиці, на Мирному, але є вулиця на честь очільника ОУНівського підпілля у Дніпрі та на південно-східних землях Василя Кука, який після загибелі Шухевича став командувачем УПА. А от вулиці Степана Бандери у Дніпрі досі немає", - написав 2 січня Андрій Денисенко.

Також народний депутат зазначив, що протягом двох років він та громадськість надсилали численні звернення до міської влади про перейменування на честь Бандери на вибір кількох вулиць, які фактично залишені без розгляду.

"Є дедалі більше городян, які щороку виходять на новорічні бандерівські марші у Дніпрі. Є навіть міська влада, яка коли-ніколи згадує про свої давнішні патріотичні гасла. Є міський голова, який полюбляє фотографуватися з провідниками націоналістів та після спільних з опоблоківцями голосувань всує у фейсбуці згадувати про якогось із національних лідерів. А от вулиці Степана Бандери у Дніпрі досі немає", - зазначає депутат.

Тож аби привернути увагу міської влади до нагального питання містяни зареєстрували петицію, аби перейменувати вулицю Шмідта на вулицю імені Степана Бандери.

"Свідомі громадяни вирішили допомогти нашій глухуватій в національних питаннях місцевій владі прийняти це доленосне для форпосту України рішення і почали збір підписів під петицією про перейменування однієї із центральних - вулиці Шмідта - на вулицю Степана Бандери. Зробіть зусилля, перепост, поставте підпис, підключіть друзів - і ніщо не зупинить ідеї, час якої настав", - закликав Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...