App Store Google Play

У реабілітаційному центрі на базі курорту «Солоний лиман» вже оздоровилися понад 200 АТОвців

02.01.2019 16:30
 У реабілітаційному центрі на базі курорту «Солоний лиман» вже оздоровилися понад 200 АТОвців

Комфортні палати, зручні побутові умови, новітні апарати фізіотерапії, сучасні зали лікувальної фізкультури. Другий у регіоні центр реабілітації АТОвців нагадує скоріше комфортабельний готель, аніж медзаклад. Його створила Дніпропетровська облдержадміністрація на базі обласної лікарні «Солоний лиман». У центрі вже оздоровилися понад 200 бійців. Про це розповів очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Турбота держави про кожного демобілізованого воїна – одне з головних завдань Президента України Петра Порошенка. В області функціонують вже два сучасні реабілітаційні центри для учасників бойових дій – при обласному госпіталі ветеранів та лікарні «Солоний лиман». Там – всі умови для оздоровлення бійців», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

В реабілітаційному центрі, створеному на базі обласної лікарні «Солоний лиман» у 2018-му, можуть одночасно оздоровитися до 30 бійців. Профіль закладу – ортопедичний. Туди потрапляють переважно хлопці з травмами кінцівок, хворобами суглобів. 

«Був дуже важко поранений. Тепер лікую спину, руки, ноги. Лікування у центрі дає добрі результати. Можу вже навіть прогулятися», – поділився АТОвець Олег Писанка. 

Хлопці задоволені і процедурами, і створеними для них побутовими умовами. В палатах – все для комфорту. В кожній – телевізор. Одна із «родзинок» центру – хол із креативним дизайном та фіто-стіною із живих рослин. За півроку роботи закладу вони підросли. Отже, з кожним днем, з кожним росточком – більше цілющого ефекту. Поруч – зручні крісла і дивани. Все – для релаксу бійців. 

«Навіть не очікував таких гарних умов. І палати добрі, і телевізор є. Наче і не в лікарні, а в якомусь шикарному санаторії», – сказав АТОвець Олександр Фільчиков. 

Інший демобілізований, Олександр Хвостовцов, лікує суглоби. Для нього – процедури фізіотерапії. У поміч лікарям – сучасний апарат пресотерапії. 

«Всі отримані апарати – найвищого ґатунку. Позитивний ефект – вже після перших процедур. Пацієнт відчуває легкість у ногах, покращується кровообіг», – розповіла завідувач відділення фізіотерапії Олена Вельможко. 

«Я дуже радий, що потрапив сюди. Лікувався у різних госпіталях, у тому числі в столиці. Цей медзаклад – найкращий», – сказав АТОвець Олександр Хвостовцов. 

У залах лікувальної фізкультури – спеціальні тренажери. А ще – сучасні шведські стінки, дошки Євмінова. 

Оздоровлення у реабілітаційному центрі – безкоштовне. Курс – три тижні.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...