App Store Google Play

У Дніпровській міськраді торгують дозволами на торгівлю, але УЗЕ не спить

2 Січня 17:15
У Дніпровській міськраді торгують дозволами на торгівлю, але УЗЕ не спить

На Дніпропетровщині поліція затримала на хабарі двох посадовців міських рад. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Управління захисту економіки в Дніпропетровській області. 

Наприкінці минулого року до оперативників Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Нацполіції звернулися громадяни. Вони повідомили, що працівники органів виконавчої влади вимагають у них хабарі. В обох випадках кошти вимагали за видачу дозвільних документів на розміщення об’єктів торгівлі.

У грудні 2018 року громадяни звернулись до міських рад з приводу отримання на наступний рік дозвільних документів щодо розміщення об’єктів торгівлі на території міст. В органах виконавчої влади їм повідомили, що ця послуга не безкоштовна, а у разі відмови від надання коштів гарантують створення штучних перешкод у їх отриманні.

Чиновник комунального підприємства Дніпровської міської ради за видачу дозвільних документів на розміщення чотирьох торгівельних точок вимагав 1 200 доларів.

Неправомірну вигоду одержував у два етапи. Перший «транш» головний інспектор отримав наприкінці грудня 2018 року. Сьогодні, 2 січня, у місті Дніпро під час отримання другої частини хабара правопорушник був затриманий правоохоронцями.

За вирішення аналогічного питання був викритий і керівник відділу Нікопольської місцевої ради.

Як встановили правоохоронці, посадовець вимагав від громадянина 12 тисяч гривень неправомірної вигоди, а саме за безперешкодну видачу дозвільних документів щодо встановлення торгівельних павільйонів на центральній міській площі м. Нікополь.

2 січня правоохоронці затримали керівника відділу неподалік Нікопольської міської ради. Посадовець отримав частину неправомірної вигоди у сумі 5 тисяч гривень.

На даний час проводяться слідчі дії. Вирішується питання щодо затримання правопорушників у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...