App Store Google Play

У Дніпровській міськраді торгують дозволами на торгівлю, але УЗЕ не спить

02.01.2019 17:15
У Дніпровській міськраді торгують дозволами на торгівлю, але УЗЕ не спить

На Дніпропетровщині поліція затримала на хабарі двох посадовців міських рад. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Управління захисту економіки в Дніпропетровській області. 

Наприкінці минулого року до оперативників Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Нацполіції звернулися громадяни. Вони повідомили, що працівники органів виконавчої влади вимагають у них хабарі. В обох випадках кошти вимагали за видачу дозвільних документів на розміщення об’єктів торгівлі.

У грудні 2018 року громадяни звернулись до міських рад з приводу отримання на наступний рік дозвільних документів щодо розміщення об’єктів торгівлі на території міст. В органах виконавчої влади їм повідомили, що ця послуга не безкоштовна, а у разі відмови від надання коштів гарантують створення штучних перешкод у їх отриманні.

Чиновник комунального підприємства Дніпровської міської ради за видачу дозвільних документів на розміщення чотирьох торгівельних точок вимагав 1 200 доларів.

Неправомірну вигоду одержував у два етапи. Перший «транш» головний інспектор отримав наприкінці грудня 2018 року. Сьогодні, 2 січня, у місті Дніпро під час отримання другої частини хабара правопорушник був затриманий правоохоронцями.

За вирішення аналогічного питання був викритий і керівник відділу Нікопольської місцевої ради.

Як встановили правоохоронці, посадовець вимагав від громадянина 12 тисяч гривень неправомірної вигоди, а саме за безперешкодну видачу дозвільних документів щодо встановлення торгівельних павільйонів на центральній міській площі м. Нікополь.

2 січня правоохоронці затримали керівника відділу неподалік Нікопольської міської ради. Посадовець отримав частину неправомірної вигоди у сумі 5 тисяч гривень.

На даний час проводяться слідчі дії. Вирішується питання щодо затримання правопорушників у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...