App Store Google Play

Дніпряни пройшли традиційним смолоскипним маршем на честь Степана Бандери

1 Січня 21:00
Дніпряни пройшли традиційним смолоскипним маршем на честь Степана Бандери

Сотні смолоскипів, українські гасла, червоно-чорні та жовто-блакитні прапори. Сьогодні, 1 січня, дніпряни традиційно зібралися на марш приурочений до дня народження провідника ОУН  Степана Бандери. Більше ніж півтисячі містян пройшли центральними вулицями міста. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

До заходу долучилися народні депутати, декілька громадських організацій та сотні небайдужих дніпрян. Стартували містяни від Парку ракет, де із вітальним словом виступили політичні лідери та представники патріотичних рухів міста.

"Слава Україні і всім українцям, які в нелегкий час відродження країни стоять на захисті її незалежності. Сьогоднішня акція – марш національної єдності усіх, хто стоїть в обороні України. В Дніпрі-Січеславі наші предки споконвіків, і в добу української народної республіки, і в добу козаччини, захищали Україну. Тому покликання нашого краю, наша місія – забезпечити перемогу Держави. Ми перейняли естафету центру державотворення, центру національної єдності від Києва і Львова. І в сучасних умовах Дніпро має стати Бандерштадтом на Дніпрі. Має стати уособленням і центром кристалізації усіх проукраїнських  та патріотичних сил", - зазначив народний депутат України Андрій Денисенко. 

Йдучи урочистою ходою, учасники скандували гасла «Наше місто – Січеслав!», «Бандера, Шухевич – герої України!», «Бандері слава!», «Своя земля – свої герої!» тощо. У руках дніпряни тримали смолоскипи, синьо-жовті та червоно-чорні прапори. 

"Степан Бандера - лідер визвольного руху, символ героїчної та безкомпромісної боротьби українців за власну державність і свободу. З іменем Степана Бандери асоціюється ціла епоха. Він не скорився окупантам українських земель, боровся за незалежність своєї держави та в ім’я вільної України. Своє життя, талант і працю він повністю присвятив ідеалам боротьби за визволення України. Те саме сьогодні роблять і звичайні українці, захищаючи свою землю як в тилу, так і на передовій", - наголосив народний депутат Валентин Дідич. 

«Хедлайнерами» смолоскипного маршу ходи були організації «СІЧ-Захист», «Січ-Дніпро», «С14», «Ліга Сходу» та «Дніпровське товариство політичних в’язнів та репресованих».

"Дніпро завжди було, є і буде містом патріотів. Ми зібралися тут, аби нагадати, що Степан Бандера - український герой, нескорений лідер, який робив усе задля незалежності України", - підкреслив голова ГО «Січ-Дніпро» Кирило Дороленко.

Хода завершилась біля пам'ятника молодому Шевченку. Там дніпряни виконали гімн українських націоналістів та Марш нової армії «Зродились ми великої години».

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...