App Store Google Play

У переддень Нового року у Дніпрі на Тополях зникають ялинки

31.12.2018 17:00
 У переддень Нового року у Дніпрі на Тополях зникають ялинки

У дворі багатоквартирного будинку на житловому масиві Тополя-1 невідомі вкрали прикрашену місцевими мешканцями ялинку. Про це невдоволені містяни розповіли у групі "Самоорганізація ж/м Тополь-1" на Facebook, передає Дніпроград.

Як зазначили очевидці, крадіїв було двоє - дорослий чоловік і дитина. Помітили їх біля 48 будинку разом із прикрашеною ялинкою.

"Йшли в сторону восьмого будинку. Хлопчик ще так радів, посміхався, але йшов дуже швидко, ледве встигав за татом", - зазначила очевидиця.

Нині святкове дерево у дворі місцеві мешканці оновили, а у наступному році планують зробити під нього стійку, аби інцидент більш не повторився.

Крім того, на Тополях вирубили ті ялинки, які активісти нещодавно самі посадили у парку. Про це очевидці повідомили на сторінці "Типові Тополя" на Facebook.

"Сталося те, чого ми боялися. Перша жертва вандалізму. Скільки їх буде ніхто не знає. Мешканці наших Тополів намагалися якось оновити район, дати йому нове обличчя. А якісь вандали тільки і думають, як би зіпсувати свято", - зазначили у дописі.

У коментарях мешканці обуюються, що ялинкам обіцяли охорону, але слова не дотримали.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...