App Store Google Play

У переддень Нового року у Дніпрі на Тополях зникають ялинки

31.12.2018 17:00
 У переддень Нового року у Дніпрі на Тополях зникають ялинки

У дворі багатоквартирного будинку на житловому масиві Тополя-1 невідомі вкрали прикрашену місцевими мешканцями ялинку. Про це невдоволені містяни розповіли у групі "Самоорганізація ж/м Тополь-1" на Facebook, передає Дніпроград.

Як зазначили очевидці, крадіїв було двоє - дорослий чоловік і дитина. Помітили їх біля 48 будинку разом із прикрашеною ялинкою.

"Йшли в сторону восьмого будинку. Хлопчик ще так радів, посміхався, але йшов дуже швидко, ледве встигав за татом", - зазначила очевидиця.

Нині святкове дерево у дворі місцеві мешканці оновили, а у наступному році планують зробити під нього стійку, аби інцидент більш не повторився.

Крім того, на Тополях вирубили ті ялинки, які активісти нещодавно самі посадили у парку. Про це очевидці повідомили на сторінці "Типові Тополя" на Facebook.

"Сталося те, чого ми боялися. Перша жертва вандалізму. Скільки їх буде ніхто не знає. Мешканці наших Тополів намагалися якось оновити район, дати йому нове обличчя. А якісь вандали тільки і думають, як би зіпсувати свято", - зазначили у дописі.

У коментарях мешканці обуюються, що ялинкам обіцяли охорону, але слова не дотримали.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...