App Store Google Play

У переддень Нового року у Дніпрі на Тополях зникають ялинки

31.12.2018 17:00
 У переддень Нового року у Дніпрі на Тополях зникають ялинки

У дворі багатоквартирного будинку на житловому масиві Тополя-1 невідомі вкрали прикрашену місцевими мешканцями ялинку. Про це невдоволені містяни розповіли у групі "Самоорганізація ж/м Тополь-1" на Facebook, передає Дніпроград.

Як зазначили очевидці, крадіїв було двоє - дорослий чоловік і дитина. Помітили їх біля 48 будинку разом із прикрашеною ялинкою.

"Йшли в сторону восьмого будинку. Хлопчик ще так радів, посміхався, але йшов дуже швидко, ледве встигав за татом", - зазначила очевидиця.

Нині святкове дерево у дворі місцеві мешканці оновили, а у наступному році планують зробити під нього стійку, аби інцидент більш не повторився.

Крім того, на Тополях вирубили ті ялинки, які активісти нещодавно самі посадили у парку. Про це очевидці повідомили на сторінці "Типові Тополя" на Facebook.

"Сталося те, чого ми боялися. Перша жертва вандалізму. Скільки їх буде ніхто не знає. Мешканці наших Тополів намагалися якось оновити район, дати йому нове обличчя. А якісь вандали тільки і думають, як би зіпсувати свято", - зазначили у дописі.

У коментарях мешканці обуюються, що ялинкам обіцяли охорону, але слова не дотримали.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...