App Store Google Play

У переддень Нового року у Дніпрі на Тополях зникають ялинки

31.12.2018 17:00
 У переддень Нового року у Дніпрі на Тополях зникають ялинки

У дворі багатоквартирного будинку на житловому масиві Тополя-1 невідомі вкрали прикрашену місцевими мешканцями ялинку. Про це невдоволені містяни розповіли у групі "Самоорганізація ж/м Тополь-1" на Facebook, передає Дніпроград.

Як зазначили очевидці, крадіїв було двоє - дорослий чоловік і дитина. Помітили їх біля 48 будинку разом із прикрашеною ялинкою.

"Йшли в сторону восьмого будинку. Хлопчик ще так радів, посміхався, але йшов дуже швидко, ледве встигав за татом", - зазначила очевидиця.

Нині святкове дерево у дворі місцеві мешканці оновили, а у наступному році планують зробити під нього стійку, аби інцидент більш не повторився.

Крім того, на Тополях вирубили ті ялинки, які активісти нещодавно самі посадили у парку. Про це очевидці повідомили на сторінці "Типові Тополя" на Facebook.

"Сталося те, чого ми боялися. Перша жертва вандалізму. Скільки їх буде ніхто не знає. Мешканці наших Тополів намагалися якось оновити район, дати йому нове обличчя. А якісь вандали тільки і думають, як би зіпсувати свято", - зазначили у дописі.

У коментарях мешканці обуюються, що ялинкам обіцяли охорону, але слова не дотримали.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...