App Store Google Play

На Дніпропетровщині збудували житловий комплекс для залізничників

30.12.2018 13:00
На Дніпропетровщині збудували житловий комплекс для залізничників

У місті Синельникове завершено будівництво двох секцій житлового 100-квартирного комплексу для залізничників регіональної філії «Придніпровська залізниця». Про це повідомила прес-служба «Придніпровської залізниці» АТ «Укрзалізниця», передає Дніпроград.

«Завдяки підтримці керівництва АТ «Укрзалізниця» ми змогли вперше після більш як десятилітньої перерви повернутися до масштабного будівництва житла на Придніпровській залізниці», - зазначив директор регіональної філії Микола Кужавський.

Керівник Укрзалізниці Євген Кравцов наголосив на тому, що реалізація відновленої торік програми житлового будівництва, забезпечення її фінансування перебуває у зоні особливої уваги правління компанії.

«Ми переконані, що це не стільки видатки, як важлива інвестиція в галузь, яка дозволяє підвищити мотивацію до праці, зберегти кваліфіковані кадри та залучити на робочі місця молодих фахівців», - підкреслив Кравцов.

Зазначається, що комплекс зведений у рамках галузевої програми будівництва житла для працівників залізничного транспорту, яку було відновлено в 2017 році. Наприкінці минулого року придніпровські залізничники звітували про готовність першої 44-квартирної житлової секції, тепер – про закінчення будівництва ще двох секцій по 28 квартир кожна, йдеться в повідомленні. 

У Синельниківському житловому комплексі – 32 однокімнатні, 56 двокімнатних та 12 трикімнатних квартир. Оселі мають індивідуальні двоконтурні газові котли, металопластикові вікна з двокамерними склопакетами з енергозберігаючим склом. В квартирах виконано комплекс внутрішніх оздоблювальних робіт, що дозволяє новосельцям вселятися й відразу жити у комфортних умовах.

Окрім цього, утеплено фасад будинку, впорядковано прибудинкову територію, на якій висаджені дерева та кущі, облаштовані місця для відпочинку, сушіння білизни, паркування машин, а також ігрові майданчики для дітвори.

Після завершення передбачених чинним законодавством процедур у побудоване житло вселяться 56 родин працівників Синельниківського залізничного вузла та пенсіонерів-залізничників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...