App Store Google Play

Держава Україна чи українська держава?, - у Дніпрі відбулися щорічні Бандерівські читання

29.12.2018 17:15
Держава Україна чи українська держава?, - у Дніпрі відбулися щорічні Бандерівські читання

У рамках щорічних Бандерівських читань сьогодні, 29 грудня, у Дніпрі відбулась лекція "Держава Україна чи українська держава?". За словами спікера, керівника Січеславської міської організації "Свобода" Максима Дорофеєва, відповідь на це питання дає саме постать Бандери і діяльність його руху. Про це повідмляє Дніпроград із місця події.

"Для мене особисто Степан Бандера - це людина-практик і людина-дія. Це людина, яка організувала у 30-тих роках національних рух і надала Україні новий імпульс", - зазначив лектор.

На заході дніпрянам розповіли про сворення Акту "Відновлення Української держави”, що прийняли 30 червня 1941 року, печатку з тризубом, а також підготовку до відповідного проголошення.

"Німці знали про настрої оунівців, націоналістів і про одвічне прагення українців здобути свою державу. Бо в меморандумі, який надіслали до Берліну бандерівці, чітко вказано: "ми розглядаємо вас як тимчасових союзників, але якщо ви будете відверто негативно ставитись до прагнення української нації на державість, думки українців стосовно співпраці зміняться". Дозволити собі у ті часи таку риторику як Бандера, не міг собі дозволив ніхто", - додав Максим Дорофеєв.

За його словами, Бандерівський рух сформував новий світогляд людей і створив новий тип українця сильного лиціарського чину.

"Для українських націоналістів найголовнше - щоб Українська держава була, щоб вона була наповнена українським змістом і щоби у ній панувала українська нація, а не національні меншини, як це відбувається зараз", - підсумував лектор.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі розповіли про Бандерівський рух на Січеславщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...