App Store Google Play

Держава Україна чи українська держава?, - у Дніпрі відбулися щорічні Бандерівські читання

29.12.2018 17:15
Держава Україна чи українська держава?, - у Дніпрі відбулися щорічні Бандерівські читання

У рамках щорічних Бандерівських читань сьогодні, 29 грудня, у Дніпрі відбулась лекція "Держава Україна чи українська держава?". За словами спікера, керівника Січеславської міської організації "Свобода" Максима Дорофеєва, відповідь на це питання дає саме постать Бандери і діяльність його руху. Про це повідмляє Дніпроград із місця події.

"Для мене особисто Степан Бандера - це людина-практик і людина-дія. Це людина, яка організувала у 30-тих роках національних рух і надала Україні новий імпульс", - зазначив лектор.

На заході дніпрянам розповіли про сворення Акту "Відновлення Української держави”, що прийняли 30 червня 1941 року, печатку з тризубом, а також підготовку до відповідного проголошення.

"Німці знали про настрої оунівців, націоналістів і про одвічне прагення українців здобути свою державу. Бо в меморандумі, який надіслали до Берліну бандерівці, чітко вказано: "ми розглядаємо вас як тимчасових союзників, але якщо ви будете відверто негативно ставитись до прагнення української нації на державість, думки українців стосовно співпраці зміняться". Дозволити собі у ті часи таку риторику як Бандера, не міг собі дозволив ніхто", - додав Максим Дорофеєв.

За його словами, Бандерівський рух сформував новий світогляд людей і створив новий тип українця сильного лиціарського чину.

"Для українських націоналістів найголовнше - щоб Українська держава була, щоб вона була наповнена українським змістом і щоби у ній панувала українська нація, а не національні меншини, як це відбувається зараз", - підсумував лектор.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі розповіли про Бандерівський рух на Січеславщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...