App Store Google Play

Держава Україна чи українська держава?, - у Дніпрі відбулися щорічні Бандерівські читання

29.12.2018 17:15
Держава Україна чи українська держава?, - у Дніпрі відбулися щорічні Бандерівські читання

У рамках щорічних Бандерівських читань сьогодні, 29 грудня, у Дніпрі відбулась лекція "Держава Україна чи українська держава?". За словами спікера, керівника Січеславської міської організації "Свобода" Максима Дорофеєва, відповідь на це питання дає саме постать Бандери і діяльність його руху. Про це повідмляє Дніпроград із місця події.

"Для мене особисто Степан Бандера - це людина-практик і людина-дія. Це людина, яка організувала у 30-тих роках національних рух і надала Україні новий імпульс", - зазначив лектор.

На заході дніпрянам розповіли про сворення Акту "Відновлення Української держави”, що прийняли 30 червня 1941 року, печатку з тризубом, а також підготовку до відповідного проголошення.

"Німці знали про настрої оунівців, націоналістів і про одвічне прагення українців здобути свою державу. Бо в меморандумі, який надіслали до Берліну бандерівці, чітко вказано: "ми розглядаємо вас як тимчасових союзників, але якщо ви будете відверто негативно ставитись до прагнення української нації на державість, думки українців стосовно співпраці зміняться". Дозволити собі у ті часи таку риторику як Бандера, не міг собі дозволив ніхто", - додав Максим Дорофеєв.

За його словами, Бандерівський рух сформував новий світогляд людей і створив новий тип українця сильного лиціарського чину.

"Для українських націоналістів найголовнше - щоб Українська держава була, щоб вона була наповнена українським змістом і щоби у ній панувала українська нація, а не національні меншини, як це відбувається зараз", - підсумував лектор.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі розповіли про Бандерівський рух на Січеславщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...