App Store Google Play

Держава Україна чи українська держава?, - у Дніпрі відбулися щорічні Бандерівські читання

29.12.2018 17:15
Держава Україна чи українська держава?, - у Дніпрі відбулися щорічні Бандерівські читання

У рамках щорічних Бандерівських читань сьогодні, 29 грудня, у Дніпрі відбулась лекція "Держава Україна чи українська держава?". За словами спікера, керівника Січеславської міської організації "Свобода" Максима Дорофеєва, відповідь на це питання дає саме постать Бандери і діяльність його руху. Про це повідмляє Дніпроград із місця події.

"Для мене особисто Степан Бандера - це людина-практик і людина-дія. Це людина, яка організувала у 30-тих роках національних рух і надала Україні новий імпульс", - зазначив лектор.

На заході дніпрянам розповіли про сворення Акту "Відновлення Української держави”, що прийняли 30 червня 1941 року, печатку з тризубом, а також підготовку до відповідного проголошення.

"Німці знали про настрої оунівців, націоналістів і про одвічне прагення українців здобути свою державу. Бо в меморандумі, який надіслали до Берліну бандерівці, чітко вказано: "ми розглядаємо вас як тимчасових союзників, але якщо ви будете відверто негативно ставитись до прагнення української нації на державість, думки українців стосовно співпраці зміняться". Дозволити собі у ті часи таку риторику як Бандера, не міг собі дозволив ніхто", - додав Максим Дорофеєв.

За його словами, Бандерівський рух сформував новий світогляд людей і створив новий тип українця сильного лиціарського чину.

"Для українських націоналістів найголовнше - щоб Українська держава була, щоб вона була наповнена українським змістом і щоби у ній панувала українська нація, а не національні меншини, як це відбувається зараз", - підсумував лектор.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі розповіли про Бандерівський рух на Січеславщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...