App Store Google Play

Смолоскипний марш на честь Бандери єднає все більше людей у Дніпрі, - Кирило Дороленко

28.12.2018 19:30
Смолоскипний марш на честь Бандери єднає все більше людей у Дніпрі, - Кирило Дороленко

1 січня 2019 року мешканці Дніпра вийдуть на традиційну смолоскипну ходу на честь дня народження Степана Бандери. Громадський діяч Кирило Дороленко зауважив, що кожного року національна ідея єднає все більше дніпрян і тому кількість учасників таких заходів постійно зростає. Про це він розповів сьогодні, 28 грудня, під час прес-конференції, передає Дніпроград.

«Що дуже важливо, цього року участь в марші беруть представники різних націоналістичних організацій. Нам вдалося відкинути певні розбіжності у діяльності на другий план і об’єднатися аби разом пройти містом. Тому виходимо не тільки аби вшанувати Бандеру, а і для того, щоб показати, що національний рух єдиний», - сказав Кирило Дороленко.

Окрім цього, він підкреслив, що кожного року до ходи приєднується все більше людей. Це свідчить про відродження національної свідомості у громадян.

«Якщо під час перших маршів нас було до сотні людей, то вже у минулому році ми нараховували більше 400. Окрім цього, коли ми рухаємося вулицями міста, нас вітають прості перехожі, які часто приєднуються під час руху колони», - додав Дороленко.

Цього року організатори очікують ще більш масштабний захід, що гідно відзначить 110 річницю від дня народження Степана Бандери.

У свою чергу, дніпровський дослідник діяльності ОУН Павло Хобот розповів, що перший захід, присвячений українським націоналістам відбувся ще 14 жовтня 1992 року в Театрі опери та балету.

Таким чином, з кожним роком Дніпро все більше наповнює свою історію заходами, що присвячені національно-визвольному руху.

Початок смолоскипної ходи заплановано на 1 січня на 18:00.

Нагадаємо, що дніпряни висловили бажання перейменувати одну із вулиці Дніпра на честь Степана Бандери. Окрім цього, вже у цю суботу, 29 грудня, в місті відбудуться Бандерівські читання.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...