App Store Google Play

Смолоскипний марш на честь Бандери єднає все більше людей у Дніпрі, - Кирило Дороленко

28.12.2018 19:30
Смолоскипний марш на честь Бандери єднає все більше людей у Дніпрі, - Кирило Дороленко

1 січня 2019 року мешканці Дніпра вийдуть на традиційну смолоскипну ходу на честь дня народження Степана Бандери. Громадський діяч Кирило Дороленко зауважив, що кожного року національна ідея єднає все більше дніпрян і тому кількість учасників таких заходів постійно зростає. Про це він розповів сьогодні, 28 грудня, під час прес-конференції, передає Дніпроград.

«Що дуже важливо, цього року участь в марші беруть представники різних націоналістичних організацій. Нам вдалося відкинути певні розбіжності у діяльності на другий план і об’єднатися аби разом пройти містом. Тому виходимо не тільки аби вшанувати Бандеру, а і для того, щоб показати, що національний рух єдиний», - сказав Кирило Дороленко.

Окрім цього, він підкреслив, що кожного року до ходи приєднується все більше людей. Це свідчить про відродження національної свідомості у громадян.

«Якщо під час перших маршів нас було до сотні людей, то вже у минулому році ми нараховували більше 400. Окрім цього, коли ми рухаємося вулицями міста, нас вітають прості перехожі, які часто приєднуються під час руху колони», - додав Дороленко.

Цього року організатори очікують ще більш масштабний захід, що гідно відзначить 110 річницю від дня народження Степана Бандери.

У свою чергу, дніпровський дослідник діяльності ОУН Павло Хобот розповів, що перший захід, присвячений українським націоналістам відбувся ще 14 жовтня 1992 року в Театрі опери та балету.

Таким чином, з кожним роком Дніпро все більше наповнює свою історію заходами, що присвячені національно-визвольному руху.

Початок смолоскипної ходи заплановано на 1 січня на 18:00.

Нагадаємо, що дніпряни висловили бажання перейменувати одну із вулиці Дніпра на честь Степана Бандери. Окрім цього, вже у цю суботу, 29 грудня, в місті відбудуться Бандерівські читання.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...