App Store Google Play

Рух Центральним мостом відкрили в обидві сторони, але до весни, без розмітки і освітлення

28.12.2018 09:30
Рух Центральним мостом відкрили в обидві сторони, але до весни, без розмітки і освітлення

Вчора, 27 грудня, у Дніпрі після кількох місяців обмежень і ремонту, знову "відкрили" Центральний міст, але лише до весни. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Не дивно, що чергове "відкриття", яких протягом двох років ремонту було вже декілька, цього разу не піарили представники міськради. До того ж, лише нещодавно міський голова заявляв, що рух на другій стороні мосту буде відкрито 25 грудня. Дводенне запізнення виправдали поганими погодними умовами. 

Втім, очевидно, що і цього разу, навіть із запізненням, роботи виконали з поспіхом. Про це може свідчити відсутність освітлення та розмітки на відкритій смузі руху, що веде з лівого берегу. Окрім цього, журналістами була помічена комунальна техніка та працівники, які в день "відкриття" мосту продовжували монтувати ліхтар. За словами очевидців, через відсутність розмітки на відкритій ділянці мосту спостерігається хаотичний рух автомобілів, що у сукупності з відсутністю освітлення створює небезпечну ситуацію.

Мешканцям Дніпра можна дещо спокійніше їздити між берегами хоча і по розбитому дорожному покриттю, але лише до початку весни. Після чого Центральний міст будуть знову перекривати (то одну половину, то іншу) аби завершити ремонт.

Варто зауважити, що влітку заступник міського голови Михайло Лисенко обіцяв, що переправу повністю відремонтують до кінця 2018 року, але як бачимо цього не сталося.

Чи буде відремонтований міст у 2019 - покаже лише час. Втім наразі прокуратура вже розслідує розкрадання коштів на ремонті, а СБУ ретельно перевіряє якість виконаних робіт. 

Фото: Інформатор

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...