App Store Google Play

ДніпроОДА завершує осучаснення навчально-спортивної бази в Синельниківській школі №7

28.12.2018 17:30
ДніпроОДА завершує осучаснення навчально-спортивної бази в Синельниківській школі №7

Тепла різнобарвна будівля, яскраві класи, світлі коридори, сучасні спортивні зали. У таких умовах вже навчаються учні Синельниківської школи №7. Масштабна реконструкція закладу – вже на фінішній прямій. Її проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі ДніпроОДА.

«Створити для дітей Дніпропетровщини сучасний спортивно-освітній простір – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Приводимо до ладу школи та стадіони по всій області. Комфортні умови для навчання та занять спортом матимуть і учні Синельниківської школи №7. Масштабний ремонт закладу – вже на фініші», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Учні Синельниківської школи №7 віднедавна зацікавилися спортом – тільки-но побачили осучаснений стадіон на подвір’ї закладу. Дітлахам вже кортить поганяти м’яча на новенькому футбольному полі зі штучною травою, випробувати на міцність спортивне покриття легкоатлетичних доріжок та ігрових майданчиків. Про колишні ями, пил та багнюку на полі, що заростало травою, залишилися самі згадки.

Дніпропетровська ОДА завершує осучаснення Синельниківської школи №7

«Чудове поле зробили – не надивуюся. Займаюся футболом і знаю, наскільки зручне і комфортне для гри штучне покриття», – сказав учень 7 класу Владислав Гончар.

«Мені дуже подобається стадіон. Не можу дочекатися літа, щоб пограти у футбол, – поділився учень 6 класу Ростислав Шибка. – Раніше поле було криве, ямки всюди – навіть згадувати не хочеться. І ворота – великі, як для дорослих, дострибнути неможливо було до верхньої поперечини. Натомість зараз роблять чітко під нас».

Світлі коридори,..

Нині ремонтники завершують монтувати огорожу навколо стадіону. На бігових доріжках, майданчиках для гандболу, волейболу та баскетболу нанесуть розмітку. Встановлять і спортивне обладнання.

Всередині школи вже осучаснили дві великі спортивні зали – залишилося завезти устаткування. На фініші – оновлення тренажерки.  

«Такі чудові умови для занять фізичною культурою і спортом, які зараз має школа, я не бачив за всю трудову діяльність. Нарешті гасло «Найкраще – дітям» реалізується у житті. Дуже вдячний тим, хто вкладає душу і, звичайно, кошти у розвиток шкіл», – розповів вчитель фізкультури Володимир Ходаковський.

..з новими меблями

Сучасну базу для навчання та занять спортом для учнів Синельниківської школи №7 створює Дніпропетровська облдержадміністрація. Діти вже навчаються в оновлених різнокольорових класах. У школі – тепло. Все – завдяки енергоефективному фасаду, сучасним вікнам та системі опалення, каже вчителька початкових класів Тетяна Курєнкова.

«Із сучасним освітленням діткам набагато зручніше. І підлога гарна. Раніше її доводилося щороку фарбувати, а тепер – сучасний лінолеум, – додала Тетяна Курєнкова. – В нашому класі все гармонійно, зеленого кольору – і двері, і стіна біля дошки, і жалюзі. Малечі дуже подобається. У школі все і має бути  яскравим».

Залишилося завезти устаткування

Для особливих діток на першому поверсі облаштують інклюзивно-ресурсний центр. Вже готові ресурсна кімната та медіатека для учнів з особливими потребами. Таких у школі 13.

На фініші – оздоблення бібліотеки, майстерень для уроків праці, роздягалень та душових для фізкультури.

Для особливих дітей – ресурсна кімната,..

«Мені дуже подобається, як оформлюють нашу школу. Коли підхожу до неї, завжди посміхаюся. І пізнавати нове стало набагато цікавіше», – поділилася учениця 7 класу Даша Логвіненко.

В Синельниківській школі №7 – 459 учнів. Це мешканці Синельникового та декількох навколишніх сіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...