App Store Google Play

Зоозахисники Дніпра наголошують: звук феєрверків може спричинити больові відчуття у хатніх улюбленців

27.12.2018 12:20
Зоозахисники Дніпра наголошують: звук феєрверків може спричинити больові відчуття у хатніх улюбленців

Зоозахисники Дніпра наголошують на тому, що на гучне святкування Нового року у місцях великого скупчення людей не варто брати із собою домашніх тварин. Якщо для слуху людини звук феєрверків не надто гучний, то для тварин, зокрема собак, ці звуки викликають стрес та больові відчуття. Про це сьогодні, 27 грудня, під час прес-конференції в ІА “Інформатор” розповіла волонтер організації захисту тварин “Вірність” Наталія Михайлова, передає Дніпроград.

“Особливо, якщо це пов’язано з негативним досвідом. Десь тварина могла постраждати, сильно злякатися. І з кожним разом ситуація може накладатися. Тварина буде все більше проявляти занепокоєння під час свят”, - зазначила зоозахисниця.

За її словами, якщо хазяїн впевнений у тому, що його хатній улюбленець важко переносить звуки пострілів, підготуватися до цього потрібно завчасно - зазвичай тварини ховаються у місця де салюти чутно найменше.

“Такими місцями можуть бути, наприклад, ванна кімната або кладова. Підготувати такі місця можна завчасно - покласти туди лежанку або ж улюблені іграшки. Так тварині буде більш комфортно. Не потрібно насильно її звідти витягувати, тим самим ви можете травмувати тварину”, - додала волонтер організації захисту тварин “Вірність” Наталія Михайлова.

Також якщо улюбленець досі не чіпований, на час свят йому слід повісити жетон або написати на нашийнику свій номер телефону, аби у разі зникнення наляканої салютами тварини, її змогли повернути додому.

"Варто також пам'ятати: якщо ви вигулюєте тварину, то від раптового пострілу петарди, собака може з викрутитись нашийника і у стресовому стані втекти. Тому на гучні святкування їх краще не брати і залишити вдома. За декілька днів до того, як розпочинаються свята, також можуть запускати феєрверки, тому перевіряйте нашийники і не лишайте улюбленця без повідка", - підсумувала Наталія Михайлова.

Нагадаємо, петарди, феєрверки, салюти та інші піротехнічні засоби також спричиняють неприємні спогади ветеранам, переселенцям, волонтерам та всім тим, хто відчув, що таке війна на власному досвіді. Утім, у Дніпрі все одно рекламують використання салютів на Новий рік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...