App Store Google Play

На Дніпропетровщині визначили найбільш популярні професії серед роботодавців

27.12.2018 10:20
На Дніпропетровщині визначили найбільш популярні професії серед роботодавців

Протягом 2018 року найбільш затребуваними професіями виявилися представники робітничих професій. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Дніпропетровський обласний центр зайнятості. 

«Якщо казати про дійсно затребувані професії, то за 11 місяців цього року найбільшим попитом на Дніпропетровщині користувались професії робітничого напрямку. Актуальні вакансії для таких фахівців знайти набагато простіше і на ринку праці заробітна плата таких спеціалістів природно збільшується від рівня їх кваліфікації», - зазначають у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

За останніми даними, на сьогоднішній день попитом користуються робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (понад 22%) та кваліфіковані робітники з інструментом (понад 18%). Також у тренді опинилися працівники сфери послуг (продавці, охоронники, кухарі, швачки).

Роботодавці посилено шукали трактористів та робітників з обслуговування сільськогосподарського виробництва. Високим попитом продовжують користуватися професіонали та фахівців з досвідом роботи - інженери різних галузей, лікарі, бухгалтери, майстри, вихователі, менеджери, вчителі, фахівці, державні службовці та економісти.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники, вантажники та двірники. У порівнянні з минулим роком загальна кількість вакансій зросла на 6,7 тис.

У січні-листопаді 2018 році про наявність вільних робочих місць поінформували службу зайнятості понад 13,2 тисяч роботодавців Дніпропетровщини. У порівнянні з минулим роком кількість роботодавців, що співпрацюють з обласною службою зайнятості з питання укомплектування кадрами зросла на 7,8%.

Станом на 1 грудня 2018 року у базі даних служби зайнятості налічувалося майже 6,8 тис. вакансій. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про майже 2,2 тис. пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...