App Store Google Play

На Дніпропетровщині визначили найбільш популярні професії серед роботодавців

27.12.2018 10:20
На Дніпропетровщині визначили найбільш популярні професії серед роботодавців

Протягом 2018 року найбільш затребуваними професіями виявилися представники робітничих професій. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Дніпропетровський обласний центр зайнятості. 

«Якщо казати про дійсно затребувані професії, то за 11 місяців цього року найбільшим попитом на Дніпропетровщині користувались професії робітничого напрямку. Актуальні вакансії для таких фахівців знайти набагато простіше і на ринку праці заробітна плата таких спеціалістів природно збільшується від рівня їх кваліфікації», - зазначають у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

За останніми даними, на сьогоднішній день попитом користуються робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (понад 22%) та кваліфіковані робітники з інструментом (понад 18%). Також у тренді опинилися працівники сфери послуг (продавці, охоронники, кухарі, швачки).

Роботодавці посилено шукали трактористів та робітників з обслуговування сільськогосподарського виробництва. Високим попитом продовжують користуватися професіонали та фахівців з досвідом роботи - інженери різних галузей, лікарі, бухгалтери, майстри, вихователі, менеджери, вчителі, фахівці, державні службовці та економісти.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники, вантажники та двірники. У порівнянні з минулим роком загальна кількість вакансій зросла на 6,7 тис.

У січні-листопаді 2018 році про наявність вільних робочих місць поінформували службу зайнятості понад 13,2 тисяч роботодавців Дніпропетровщини. У порівнянні з минулим роком кількість роботодавців, що співпрацюють з обласною службою зайнятості з питання укомплектування кадрами зросла на 7,8%.

Станом на 1 грудня 2018 року у базі даних служби зайнятості налічувалося майже 6,8 тис. вакансій. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про майже 2,2 тис. пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...