App Store Google Play

На Дніпропетровщині викрили схему доставки продуктів на окуповані території

27.12.2018 14:30
На Дніпропетровщині викрили схему доставки продуктів на окуповані території

У Дніпрі троє громадян організували незаконний бізнес, пов`язаний із доставкою товарів на тимчасово окуповані території, зокрема Донецької області. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу прокуратури.

Правоохоронці встановили, що в 2018 році троє громадян брали участь в реалізації схеми поставок товарів з України на тимчасово окуповану територію Донецької області під виглядом нібито поставки на адреси іноземних компаній продуктів харчування та особистої гігієни. Метою цієї діяльності, за даними прокуратури, було фінансування дій осіб, що входять до складу незаконних збройних формувань терористичної організації «ДНР».

Так, зловмисники брали участь у виготовленні та укладанні завідомо неправдивих договорів купівлі-продажу між українськими підприємствами і підприємствами-нерезидентами про експорт продукції суб'єктам підприємницької діяльності Республіки Грузія та Республіки Туреччина, проводили переговори з менеджерами українських підприємств від імені підприємств-нерезидентів, під час яких обговорювалося асортимент товарів, їх вартість, терміни поставки, здійснювалася логістична діяльність, яка полягала в пошуку вантажного автомобільно го транспорту.

У подальшому, після перетину державного кордону України вантажу з товаром на території Російської Федерації (операції так званого «перерваного транзиту»), підозрювані складали документи про відмову російських підприємств від товару та направляли листи митним органам Російської Федерації про переадресацію вантажу до незаконно створених підприємств на територію, підконтрольну терористичній організації «Донецька народна республіка».

Таким чином вказані громадяни здійснили фактичне постачання товарно-матеріальних цінностей на загальну суму понад 6 млн грн.

Наразі їм повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...