App Store Google Play

Понад 27 тисяч біометричних паспортів та ID-карток оформили у ЦНАПах Січеславщини у 2018 році

26.12.2018 18:30
Понад 27 тисяч біометричних паспортів та ID-карток оформили у ЦНАПах Січеславщини у 2018 році

Понад 27 тис. біометричних паспортів для виїзду за кордон та ID-карток. Саме стільки  у  2018-му оформили Центри надання адміністративних послуг Січеславщини. Такий сервіс доступний у восьми населених пунктах області. Про це повідомила заступник директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Лічманенко, передає Дніпроград.

«Прагнемо, щоб надання адмінпослуг у кожному куточку регіону було якісним, швидким та доступним. Для цього активно розвиваємо мережу ЦНАПів. Дніпропетровщина – абсолютний лідер за їх кількістю в Україні. Розширюємо і перелік послуг. Одна з найбільш затребуваних – оформлення біометричних паспортів для виїзду закордон та ID-карток. Нині сервіс доступний вже у 15-ти Центрах», – розповіла заступник директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Лічманенко.

Отримати «біометрію» можна і в Новоолександрівській об’єднаній громаді.

«Це одна з нових послуг. Маємо необхідне обладнання – комп’ютер, монітори, принтер, сканер  відбитків пальців, планшет та фотокамеру, – зазначила начальник Центру надання адміністративних послуг Новоолександрівської об’єднаної громади Євгенія Запорожченко. 

Щоб оформити паспорт, необхідно внести всі дані до системи. Процедура триває 15 хвилин. Отримати документ можна вже за місяць.

«Рівно місяць тому я звернувся до ЦНАПу, щоб зробити документ, і ось мій паспорт вже на руках. Раніше я б витратив на це вдвічі більше часу. А зараз не треба їхати до районного чи обласного центру. Дуже комфортно і швидко», – сказав мешканець Волоського Новоолександрівської ОТГ Віктор Малаканов. 

2018-го ЦНАПи області оформили «біометрію» для понад 27 тис. людей. Послугу надають у Кривому Розі, Дніпрі, Кам’янському, Нікополі, Апостоловому, Олександрополі, Слобожанській, Межівській та Новоолександрівській ОТГ.

Незабаром спеціальне обладнання працюватиме і в Зеленодольській громаді та Дніпровській райдержадміністрації.

На Дніпропетровщині – 57 ЦНАПів та їхніх філій.  

Раніше повідомлялося, що Січеславщина лідирує за кількістю ЦНАПів, які видають біометричні паспорти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...