App Store Google Play

Понад 27 тисяч біометричних паспортів та ID-карток оформили у ЦНАПах Січеславщини у 2018 році

26.12.2018 18:30
Понад 27 тисяч біометричних паспортів та ID-карток оформили у ЦНАПах Січеславщини у 2018 році

Понад 27 тис. біометричних паспортів для виїзду за кордон та ID-карток. Саме стільки  у  2018-му оформили Центри надання адміністративних послуг Січеславщини. Такий сервіс доступний у восьми населених пунктах області. Про це повідомила заступник директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Лічманенко, передає Дніпроград.

«Прагнемо, щоб надання адмінпослуг у кожному куточку регіону було якісним, швидким та доступним. Для цього активно розвиваємо мережу ЦНАПів. Дніпропетровщина – абсолютний лідер за їх кількістю в Україні. Розширюємо і перелік послуг. Одна з найбільш затребуваних – оформлення біометричних паспортів для виїзду закордон та ID-карток. Нині сервіс доступний вже у 15-ти Центрах», – розповіла заступник директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Лічманенко.

Отримати «біометрію» можна і в Новоолександрівській об’єднаній громаді.

«Це одна з нових послуг. Маємо необхідне обладнання – комп’ютер, монітори, принтер, сканер  відбитків пальців, планшет та фотокамеру, – зазначила начальник Центру надання адміністративних послуг Новоолександрівської об’єднаної громади Євгенія Запорожченко. 

Щоб оформити паспорт, необхідно внести всі дані до системи. Процедура триває 15 хвилин. Отримати документ можна вже за місяць.

«Рівно місяць тому я звернувся до ЦНАПу, щоб зробити документ, і ось мій паспорт вже на руках. Раніше я б витратив на це вдвічі більше часу. А зараз не треба їхати до районного чи обласного центру. Дуже комфортно і швидко», – сказав мешканець Волоського Новоолександрівської ОТГ Віктор Малаканов. 

2018-го ЦНАПи області оформили «біометрію» для понад 27 тис. людей. Послугу надають у Кривому Розі, Дніпрі, Кам’янському, Нікополі, Апостоловому, Олександрополі, Слобожанській, Межівській та Новоолександрівській ОТГ.

Незабаром спеціальне обладнання працюватиме і в Зеленодольській громаді та Дніпровській райдержадміністрації.

На Дніпропетровщині – 57 ЦНАПів та їхніх філій.  

Раніше повідомлялося, що Січеславщина лідирує за кількістю ЦНАПів, які видають біометричні паспорти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...