App Store Google Play

Майже дві тисячі дітей з малозабезпечених сімей Дніпра отримали на свята подарунки від волонтерів

26.12.2018 13:40
Майже дві тисячі дітей з малозабезпечених сімей Дніпра отримали на свята подарунки від волонтерів

Сьогодні, 26 грудня, у Дніпрі завершилася всеукраїнська акція “Миколай про тебе не забуде”. У цьому році її волонтери привітали зі святами майже дві тисячі дитини. Про це під час прес-конференції в ІА “Міст-Дніпро” повідомила координаторка проекту Ніна Медведєва, передає Дніпроград.

Більше 50 волонтерів вітали дітей із малозабезпечених сімей, дитбудинків, сімей бійців АТО, а також дітей із інвалідністю.

"Емоцій дуже багато. Насправді діти щороку все більш ретельно готуються до зустрічі з нашими Миколайчиками. Вони грали нашим волонтерам на скрипці, танцювали, розповідали вірші. На одного хлопця вони накинулися і на радощах збили з ніг. Деякі діти соромилися і не розуміли, як реагувати. Саме тому кожен з наших волонтерів проходить вишкіл і розбирає, як взаємодіяти з дітьми. Адже ми не лише несемо подарунки. З кожною дитиною важливо хоча б трішки поспілкуватися", - зазначила Ніна Медведєва.

У цьому році подарунки розвозили не лише волонтери-містяни, а й бійці.

"Ми організували виїзну фабрику у Черкаському. Тут бійці сформували подарунки на два повноцінних маршрути і написали листи до дітей, які отримали подарунки від наших захисників. Діти завжди пишуть до них, малюють малюнки, які вони отримують під час служби. Військовим теж хотілось зробити щось для дітей у відповідь", - розповіла Ніна Медведєва.

Проте за словами координаторки проекту Ніни Медведєвої, хоч подарунків і вистачило всім дітям, протягом акції досі присутній дефіцит подарунків для хлопчиків старше 10 років. 

"У нас не вистачає подарунків для хлопчиків старшого віку, саме іграшок. Але ми завжди намагаємося замінити це чимось іншим. Наприклад, кладемо більше канцелярії", - додала координаторка проекту.

Також протягом акції волонтери також провели для дніпрян декілька майстер-класів. На них усі охочі виготовляли сувеніри, які потім роздавали на вулицях міста у День Святого Миколая.

Раніше повідомлялося, що з Дніпра у зону бойових дій відправили подарунки для дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...