App Store Google Play

ДніпроОДА завершує реконструкцію Магдалинівської опорної школи

26.12.2018 13:00
ДніпроОДА завершує реконструкцію Магдалинівської опорної школи

Дніпропетровська облдержадміністрація створює сучасні освітні умови у Магдалинівській опорній школі. Старші учні вже декілька місяців навчаються в яскравих кабінетах із новим обладнанням. Нині на фініші – реконструкція крила початкових класів. Там ремонтники роблять останні штрихи. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Створюємо для дітей регіону новітній освітній простір. Таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. У різних куточках області одночасно реконструюємо понад 30 основних та опорних шкіл. Старі непримітні будівлі набувають яскравих кольорів, стають затишними та комфортними. Такі умови для навчання матимуть і учні Магдалинівської школи. Малечі початкових класів вже кортить сісти за новенькі парти в осучаснених класах», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Реконструкція Магдалинівської опорної школи – перша за 40-річну історію закладу. За  масштабні перетворення у 2018-му взялася Дніпропетровська облдержадміністрація. Вже у вересні новенькі яскраві кабінети отримали учні старших класів.

ДніпроОДА завершує капремонт Магдалинівської опорної школи

«Коридори та класи рябіють кольорами. Інтерактивні дошки – майже у кожному кабінеті. Дітям так легше засвоювати матеріал, і цікавіше, звичайно», – зазначила заступник директора школи Лариса Давиденко.

В оновлених коридорах – буккросинги і зручні пуфи.

«Робимо презентації – так цікавіше на уроці працювати. Все – завдяки інтерактивним дошкам, – поділилася учениця 7 класу Тома Соломіна. – А ще мені дуже подобається коридор. Там тепер така затишна атмосфера. Можна і почитати, і відпочити».

Школа рябіє кольорами

Такі саме умови матимуть і учні початкової школи. У крилі для малечі роботи вже на фініші. Готові нові комунікації. У класах роблять останні штрихи. Завершують осучаснення актового та спортивного залів, їдальні.

В облаштованому на першому поверсі інклюзивно-ресурсному центрі вже прибирають працівники клінінгової компанії. Там – ігрова та ресурсна кімнати, зала лікувальної фізкультури, кімнати для психолога, логопеда, дефектолога.

..фарбують стіни,..

«Фахівці нашого центру допомагатимуть діткам з особливими освітніми потребами гармонійно розвиватися та адаптуватися до життя у суспільстві, – зазначила директор інклюзивно-ресурсного центру Вікторія Губіна. – Добре, що завдяки появі таких центрів доступ до якісної освіти мають всі діти». 

Підрядникам залишилося завершити термомодернізацію фасаду будівлі, благоустрій території навколо школи. А ще – реконструювати шкільний стадіон. Там вже підготували основу під міні-футбольне поле та бігові доріжки.

..благоустрій території

У школі – майже 700 учнів. Це мешканці Магдалинівки та 5 навколишніх сіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...