App Store Google Play

УКРОП увійшов у ТОП-5 партій на виборах в ОТГ

24.12.2018 17:00
УКРОП увійшов у ТОП-5 партій на виборах в ОТГ

96 представників «Українського об’єднання патріотів» обрано депутатами під час перших та додаткових виборів депутатів та голів сільських, селищних і міських рад у об’єднаних територіальних громадах, які відбулися 23 грудня. Водночас двоє укропівців обрано головами тергромад. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на офіційну сторінку партії.

Партійці здобули підтримку понад 7% виборців у 13 областях України, в яких відбувалося волевиявлення, та увійшли до п’ятірки лідерів серед політичних партій, які брали участь у виборах в об’єднаних територіальних громадах.

"Як би не намагалися засушити в Дніпрі Укроп ті, хто на шиях патріотів в‘їхав у міську владу, а партія живе та розвивається. І не втратила здатності до самоочищення і оновлення", - прокоментував подію народний депутат України Андрій Денисенко.

Найбільшу підтримку представники політсили здобули на Волині. Тут депутатами стануть 44 укропівця. При цьому 6 укропівців стануть депутатами Ківерцівської міськради, що становить 19,9% від загальної кількості кандидатів на посаду. Також одного представника УКРОПу обрали головою ОТГ – Сергій Вербицький, за результатами виборів, очолить Війницьку сільську тергромаду.

Під час голосування у Львівської області 15 представників УКРОПу обрано депутатами в тергромадах. Так, 5 представників політсили обрано депутатами міськради в Бібрській міськраді, що становить 19% від загальної кількості кандидатів. Водночас один представник партії став головою Лопатинської селищної ОТГ. Цю посаду виборці довірили Олегу Микитину.

У Рівненській області депутатами стали 9 укропівців. До Дядьковицької сільської ОТГ області українці делегували повноваження 5 укропівцям, а до Корнинської сільської ОТГ – 4. А у Чернівецькій області на посаду депутатів обрали 5 укропівців. Зокрема, у Хотинській міській раді депутатами обрали трьох укропівців, що становить 10,5% від загальної кількості кандидатів.

У Тернопільській області депутатами стали 4 кандидати від «Українського об’єднання патріотів» – по двоє з них перемогли у Копичинецькій (8,9% від загальної кількості) та Монастириській міській ОТГ (5,7% від загальної кількості).

Разом з тим, виборці делегували повноваження депутатів в об’єднанні територіальні громади шістьом представникам УКРОПу у Київській області, по троє – у Житомирській, Черкаській та Івано-Франківській областях. Ще по два укропівця стали депутатами в ОТГ у Полтавській та Кіровоградській областях.

Раніше повідомлялося, що більше 700 кандидатів від УКРОПу зареєструвалися до участі у виборах в ОТГ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...