App Store Google Play

УКРОП увійшов у ТОП-5 партій на виборах в ОТГ

24.12.2018 17:00
УКРОП увійшов у ТОП-5 партій на виборах в ОТГ

96 представників «Українського об’єднання патріотів» обрано депутатами під час перших та додаткових виборів депутатів та голів сільських, селищних і міських рад у об’єднаних територіальних громадах, які відбулися 23 грудня. Водночас двоє укропівців обрано головами тергромад. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на офіційну сторінку партії.

Партійці здобули підтримку понад 7% виборців у 13 областях України, в яких відбувалося волевиявлення, та увійшли до п’ятірки лідерів серед політичних партій, які брали участь у виборах в об’єднаних територіальних громадах.

"Як би не намагалися засушити в Дніпрі Укроп ті, хто на шиях патріотів в‘їхав у міську владу, а партія живе та розвивається. І не втратила здатності до самоочищення і оновлення", - прокоментував подію народний депутат України Андрій Денисенко.

Найбільшу підтримку представники політсили здобули на Волині. Тут депутатами стануть 44 укропівця. При цьому 6 укропівців стануть депутатами Ківерцівської міськради, що становить 19,9% від загальної кількості кандидатів на посаду. Також одного представника УКРОПу обрали головою ОТГ – Сергій Вербицький, за результатами виборів, очолить Війницьку сільську тергромаду.

Під час голосування у Львівської області 15 представників УКРОПу обрано депутатами в тергромадах. Так, 5 представників політсили обрано депутатами міськради в Бібрській міськраді, що становить 19% від загальної кількості кандидатів. Водночас один представник партії став головою Лопатинської селищної ОТГ. Цю посаду виборці довірили Олегу Микитину.

У Рівненській області депутатами стали 9 укропівців. До Дядьковицької сільської ОТГ області українці делегували повноваження 5 укропівцям, а до Корнинської сільської ОТГ – 4. А у Чернівецькій області на посаду депутатів обрали 5 укропівців. Зокрема, у Хотинській міській раді депутатами обрали трьох укропівців, що становить 10,5% від загальної кількості кандидатів.

У Тернопільській області депутатами стали 4 кандидати від «Українського об’єднання патріотів» – по двоє з них перемогли у Копичинецькій (8,9% від загальної кількості) та Монастириській міській ОТГ (5,7% від загальної кількості).

Разом з тим, виборці делегували повноваження депутатів в об’єднанні територіальні громади шістьом представникам УКРОПу у Київській області, по троє – у Житомирській, Черкаській та Івано-Франківській областях. Ще по два укропівця стали депутатами в ОТГ у Полтавській та Кіровоградській областях.

Раніше повідомлялося, що більше 700 кандидатів від УКРОПу зареєструвалися до участі у виборах в ОТГ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...