App Store Google Play

Батьки та вчителі незадоволені якістю парт, які міськрада закупила для шкіл

23.12.2018 17:00
Батьки та вчителі незадоволені якістю парт, які міськрада закупила для шкіл

На сторінці "Освіта Дніпра - соціальна взаємодія, правозахист, обговорення" розгорілася  бурхлива дискусія щодо парт, які Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради закупив для начальних класів деяких шкіл міста. Вчителі та батьки з різних шкіл Дніпра як один скаржаться на якість та кількість нових меблів, передає Дніпроград.

"21 грудня 2018 року до нашої школи у місті Дніпро доїхали парти для першокласників. Вчителі та батьки не в захваті від якості. А ще, їх на 34 учні виділили аж 25. Чи наші діти найгірші? Кому потрібні ці знущання? Чому вчитель повинен пересаджувати дітей, щоб кожен спробував нову парту? Були навіть пропозиції залишити старі парти", - зазначила у дописі вчителька однієї зі шкіл Людмила Поддубінська.

До обговорення одразу долучились й інші школи, які зіткнулись із тією самою проблемою.

"У СШ №132 на 87 дітей 60 парт. Як хочете, так і діліть. І самі вирішуйте, кого з дітей назначити вигнанцями і залишити за старими партами", - сумно резумують вчителі.

Крім того, Департамент гумполітики міської ради проігнорував технічні умови Міністерства освіти і науки України і закупив парти, висоту яких регулювати неможливо.

Деякі освітяни після цього вирішили взагалі відмовитись від нових незручних парт і повернули дітям старі.

Нагадаємо, це не єдина проблема, напряму пов'язана з департаментом. У лютому 2018 року Департамент гуманітарної політики Дніпровської мерії видав наказ №29 «Про оптимізацію штатних розкладів установ і підприємств, підпорядкованих департаменту».

На сьогодні у рамках "оптимізації" у закладах освіти міста були звільнені з роботи працівники 22 професій, як технічних, так і педагогічних. Загалом під скорочення потрапили півтори тисячі осіб. Також у школах естетичного виховання вартість навчання підвищилася втричі.

Після низки звернень народного депутата Андрія Денисенка  "оптимізацією" зацікавилася Державна служба якості освіти Міністерства освіти і науки України, яка провела перевірку Департаменту гумполітики та виявила факти порушень чинного законодавства та перевищення повноважень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...