App Store Google Play

У Дніпрі відбулася зіркова прем'єра нової української комедії

22.12.2018 10:30
У Дніпрі відбулася зіркова прем'єра нової української комедії

Вчора, 21 грудня, у дніпровському кінотеатрі “Правда” відбувся допрем’єрний показ романтичної комедії українського виробництва “Я, ти, він, вона”. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Перед кінотеатром зібрався натовп людей, які чекали на зіркову появу головних героїв фільму - Володимира Зеленського та Євгена Кошового. Врешті-решт артисти з’явилися на червоній доріжці, запросили всіх до зали кінотеатру і поспілкувалися з глядачами перед показом стрічки.

Володимир Зеленський розповів, що українське кіно поступово стає комерційно успішним. Чи то інвестор держава, чи інший - ті, хто вкладали гроші - повертають їх назад.

“Кінотеатри все більше показують українське кіно. І люди все більше ходять не на голівудські, а саме на українські фільми. Звісно, вони ще відвідують блокбастери чи анімаційні фільми, проте українське кіно впевнено укріплює свої позиції”, - поділився Зеленський.

Він також зазначив, що жанр романтична комедії - дуже складний, і що він із задоволенням знявся б в іншій, драматичній ролі.

“Я там відпочину. Жанр драми набагато простіший, ніж романтична комедії. Проте зараз темні часи в країні і людям потрібно щось позитивне”, - повідомив Зеленський.

Натомість Євген Кошовий з нетерпінням чекає нового жанру від Зеленського:

“Я все чекаю, коли Вова знімить блокбастер і я там буду в головній ролі, в кінці мене вб’ють, а всі жінки будуть плакати”, - розповів Кошовий.

Після спілкування з артистами відбувся допрем’єрний показ фільму. Прикметно, що стрічка знімалася російською, а після - дубльована українською, хоча від початку сценарій був написаний саме українською мовою. Такі заходи були вжиті заради литовської актриси Аґне Ґрудіте, яка не розуміє української. Проте в останній момент актриса відмовилася від участі у знімальному процесі і її місце зайняла Анастасія Коротка.

У кінотеатрах романтична комедія з’явиться вже 27 грудня, тож всі бажаючі зможуть подивитися презентований фільм.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...