App Store Google Play

У Дніпрі відбулася зіркова прем'єра нової української комедії

22.12.2018 10:30
У Дніпрі відбулася зіркова прем'єра нової української комедії

Вчора, 21 грудня, у дніпровському кінотеатрі “Правда” відбувся допрем’єрний показ романтичної комедії українського виробництва “Я, ти, він, вона”. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Перед кінотеатром зібрався натовп людей, які чекали на зіркову появу головних героїв фільму - Володимира Зеленського та Євгена Кошового. Врешті-решт артисти з’явилися на червоній доріжці, запросили всіх до зали кінотеатру і поспілкувалися з глядачами перед показом стрічки.

Володимир Зеленський розповів, що українське кіно поступово стає комерційно успішним. Чи то інвестор держава, чи інший - ті, хто вкладали гроші - повертають їх назад.

“Кінотеатри все більше показують українське кіно. І люди все більше ходять не на голівудські, а саме на українські фільми. Звісно, вони ще відвідують блокбастери чи анімаційні фільми, проте українське кіно впевнено укріплює свої позиції”, - поділився Зеленський.

Він також зазначив, що жанр романтична комедії - дуже складний, і що він із задоволенням знявся б в іншій, драматичній ролі.

“Я там відпочину. Жанр драми набагато простіший, ніж романтична комедії. Проте зараз темні часи в країні і людям потрібно щось позитивне”, - повідомив Зеленський.

Натомість Євген Кошовий з нетерпінням чекає нового жанру від Зеленського:

“Я все чекаю, коли Вова знімить блокбастер і я там буду в головній ролі, в кінці мене вб’ють, а всі жінки будуть плакати”, - розповів Кошовий.

Після спілкування з артистами відбувся допрем’єрний показ фільму. Прикметно, що стрічка знімалася російською, а після - дубльована українською, хоча від початку сценарій був написаний саме українською мовою. Такі заходи були вжиті заради литовської актриси Аґне Ґрудіте, яка не розуміє української. Проте в останній момент актриса відмовилася від участі у знімальному процесі і її місце зайняла Анастасія Коротка.

У кінотеатрах романтична комедія з’явиться вже 27 грудня, тож всі бажаючі зможуть подивитися презентований фільм.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...