App Store Google Play

У Дніпрі пройшли праймеріз партії "Сила Людей"

22.12.2018 19:00
У Дніпрі пройшли праймеріз партії "Сила Людей"

Сьогодні, 22 грудня, у Дніпрі пройшла зустріч із кандидатами у президенти від партії Сила Людей. Протягом трьох годин представники партії спілкувалися із дніпрянами та відповідали на їх питання. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

На сьогодні зареєструвалося четверо кандидатів – Дмитро Гнап, Олександр Квашук, Ярослав Федоришин та  Вадим Шебанов, які і взяли участь у праймеріз. 

Вадим Шебанов - експерт інституту розвитку і інновацій, колишній перший заступник міського голови Дніпра.  

"Думай глобально - дій локально. На сьогодні це одна із головних тез для мене. Одне із перших завдань - акт про правонаступництво української держави, зокрема затвердити, що Україна як держава існує не 27 років, а 1653 роки. Також необхідно розслідувати усі моменти, які стосуються режиму Януковича. Важливим питанням є тема олігархату в Україні. На сьогодні - це головний ворог Держави, через це ми маємо і війну, і анексію Криму", - заявив Вадим Шебанов.

Один із кандидатів у конкурсі претендентів в кандидати на посаду президента Дмитро Гнап – за його плечима десятки журналістських розслідувань. Але півроку тому він залишив журналістику, аби піти у політику.

"Я почав би з того, що вніс законопроект про процедуру імпічменту Президенту. Адже вона має бути змінена та спрощена. Також треба наново починати судову реформу, адже  наразі вона провалена. Це стосується і реформи органів внутршніх справ України", - зазначив Дмитро Гнап. 

Олександр Квашук - провідний спеціаліст з нерухомості.

"Вважаю, що для змін потрібна якісна команда змінотворців. Ми маємо об'єднуватися, аби подолати олігархат, який засів в нашій Україні", - вважає Олександр Квашук. 

Ярослав Федоришин - протягом останніх шести років допомагає підприємствам модернізовувати застарілу систему управління та перетворити її в модернізовану систему керування.

"Перший напрямок для мене - це безпека громадянина, власності та держави. Якщо ми не забезпечимо безпеку, то розвиток країни буде неможливий. Другий напрямок - дієве правосуддя в Україні. Зокрема, відділити правосуддя від політики", - вважає Ярослав Федоришин.

Після офіційного оприлюднення на сайті партії українці зможуть проголосувати. Той, хто набере найбільше голосів, стане кандидатом в президенти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...