App Store Google Play

У Дніпрі пройшли праймеріз партії "Сила Людей"

22.12.2018 19:00
У Дніпрі пройшли праймеріз партії "Сила Людей"

Сьогодні, 22 грудня, у Дніпрі пройшла зустріч із кандидатами у президенти від партії Сила Людей. Протягом трьох годин представники партії спілкувалися із дніпрянами та відповідали на їх питання. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

На сьогодні зареєструвалося четверо кандидатів – Дмитро Гнап, Олександр Квашук, Ярослав Федоришин та  Вадим Шебанов, які і взяли участь у праймеріз. 

Вадим Шебанов - експерт інституту розвитку і інновацій, колишній перший заступник міського голови Дніпра.  

"Думай глобально - дій локально. На сьогодні це одна із головних тез для мене. Одне із перших завдань - акт про правонаступництво української держави, зокрема затвердити, що Україна як держава існує не 27 років, а 1653 роки. Також необхідно розслідувати усі моменти, які стосуються режиму Януковича. Важливим питанням є тема олігархату в Україні. На сьогодні - це головний ворог Держави, через це ми маємо і війну, і анексію Криму", - заявив Вадим Шебанов.

Один із кандидатів у конкурсі претендентів в кандидати на посаду президента Дмитро Гнап – за його плечима десятки журналістських розслідувань. Але півроку тому він залишив журналістику, аби піти у політику.

"Я почав би з того, що вніс законопроект про процедуру імпічменту Президенту. Адже вона має бути змінена та спрощена. Також треба наново починати судову реформу, адже  наразі вона провалена. Це стосується і реформи органів внутршніх справ України", - зазначив Дмитро Гнап. 

Олександр Квашук - провідний спеціаліст з нерухомості.

"Вважаю, що для змін потрібна якісна команда змінотворців. Ми маємо об'єднуватися, аби подолати олігархат, який засів в нашій Україні", - вважає Олександр Квашук. 

Ярослав Федоришин - протягом останніх шести років допомагає підприємствам модернізовувати застарілу систему управління та перетворити її в модернізовану систему керування.

"Перший напрямок для мене - це безпека громадянина, власності та держави. Якщо ми не забезпечимо безпеку, то розвиток країни буде неможливий. Другий напрямок - дієве правосуддя в Україні. Зокрема, відділити правосуддя від політики", - вважає Ярослав Федоришин.

Після офіційного оприлюднення на сайті партії українці зможуть проголосувати. Той, хто набере найбільше голосів, стане кандидатом в президенти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...