App Store Google Play

У Дніпрі можна отримати довідку за допомогою Mobile ID

22.12.2018 11:30
У Дніпрі можна отримати довідку за допомогою Mobile ID

У Дніпрі через веб-сайт Центру надання адміністративних послуг можна замовити перші довідки з використанням Mobile ІD від «Київстар». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Mobile ІD – це інструмент мобільної цифрової ідентифікації та цифровий підпис у мобільному телефоні, який дає змогу посвідчувати документи онлайн. Спеціальну sim-картку з Mobile ID можна отримати у представництвах мобільного оператора (просп. Слобожанський, 87 та просп. Гагаріна, 103а).

«Ми 4 роки боролися за можливість надавати послуги отримання довідки та підписувати документи за допомогою мобільного телефону. Хоч технологія була готова у 2015 році, тривав процес ухвалення потрібних законопроектів та стандартів. Дуже пишаюся, що навесні Дніпро першим разом із «Київстаром» обіцяв почати надавати електронні послуги через Mobile ID і ми це зробили. Сподіваюся, що у майбутньому список послуг і довідок, які можна отримати через мобільний телефон, розширюватиметься. Постійно запускатимемо нові послуги. Ми вдячні партнерам з «Київстару» за плідну співпрацю у цьому питанні», – прокоментувала в. о. заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило.

«Учора ми запустили Mobile ID у національному масштабі. А вже сьогодні Дніпро стає першим містом України, яке за допомогою цього сервісу надаватиме електронні послуги через сайт ЦНАПу містянам», – зазначив Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку «Київстар».

Отримати sim-картку з послугою Mobile ID можуть фізичні особи-підприємці, контрактні та корпоративні абоненти «Київстар». У компанії обіцяють, що найближчим часом ця послуга буде доступною ще для декількох категорій клієнтів.

«Ми дуже раді, що можемо допомагати людям отримувати послуги у сучасний спосіб – віддалено, у зручний час та без жодних бюрократичних перепон. Щоб дніпряни мали змогу одержувати ще більше послуг в електронному форматі, ми запрошуємо до співпраці місцеві державні та бізнес-структури, яких готові оперативно підключати  до нашої платформи», – зазначив директор департаменту по роботі з державними підприємствами «Київстар» Костянтин Вечір.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...