App Store Google Play

Об’єднані громади Дніпропетровщини матимуть власних дільничних офіцерів

22.12.2018 11:00
Об’єднані громади Дніпропетровщини матимуть власних дільничних офіцерів

Об’єднані тергромади Дніпропетровщини посилять охорону правопорядку. На 32-х територіях з’являться власні дільничні офіцери. Вони стануть до роботи вже навесні 2019-го. Відповідний Меморандум підписали сьогодні голови ОТГ та Головне управління Нацполіції України в Дніпропетровській області, передає Дніпроград.

«Сьогоднішній Меморандум – результат реформи децентралізації, яку впровадив Президент України Петро Порошенко. Громади матимуть власних дільничних офіцерів, які забезпечуватимуть правопорядок. Напрямки діяльності визначатимуть самі території. Адже на місцях краще знають, на чому зробити акцент», – сказав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Юрченко. 

Дніпропетровщина перша в Україні впроваджує таку практику. У 31 громаді та одній селищній раді відкрито 54 вакансії. 

«До конкурсу залучаються виключно діючі поліцейських, які мають 2-річний досвід роботи та посвідчення водія, знають законодавство, вміють працювати з документами, – наголосив начальник департаменту превентивної діяльності Нацполіції України Ігор Бабич. – Нині у кожній громаді є певна кількість поліцейських. Ми пропонуємо їм пройти відбір. Акцент – на активних та молодих. До конкурсної комісії долучаться очільники територій. Саме вони допоможуть визначитися з кандидатами». 

Анкети – на сайті Нацполіції України. Подання кандидатур – до 13 січня. Після – аналіз, тестування. Майбутніх офіцерів перевірять на знання законодавства, логіку, комунікабельність. Так будуть сформовані рейтингові бали. У лютому – співбесіди. Після – підготовка. У травні – дільничні офіцери вже стануть до роботи. 

«Довго на це чекали. Адже таких фахівців нам бракувало. Як громада, зробимо все, аби забезпечити професіоналів усім необхідним. Це автомобіль, власне житло», – зауважив голова Вакулівської ОТГ Артур Шевцов. 

Нові офіцери виконуватимуть усі функції дільничного, а ще, серед іншого, зможуть регулювати дорожній рух, виписувати штрафи за порушення, працювати з родинами, які знаходяться у складній життєвій ситуації. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...