App Store Google Play

Я не віддав свій голос за бюджет з мільярдним іменним фондом президента, - Андрій Денисенко

21.12.2018 15:40
Я не віддав свій голос за бюджет з мільярдним іменним фондом президента, - Андрій Денисенко

Народний депутат України з Дніпра Андрій Денисенко розповів чому не віддав свій голос за проект бюджету України на 2019 рік. Свою позицію політик висловив у інтерв'ю газеті Дніпро Вечірній, передає Дніпроград.

"Таких як я народних депутатів - з власною думкою, з критичною і вимогливою позицією - не дуже любить влада. Бо я не даю свій голос за бюджет із мільярдним іменним фондом президента. У рік, коли стартує президентська виборча кампанія, ця графа бюджету говорить про одне: у разі балотування Порошенка, його кампанія фінансуватиметься коштом Державного бюджету України, тобто нашим з вами коштом, - платників податків. Те, що українська влада ніколи не гребувала використовувати бюджет для власного передвиборного піару – ні для кого не секрет. Але от зараз вона перевершила сама себе", - зазначив Денисенко.

Зокрема, народний депутат звертає увагу на те, що бюджетним коштам "буде присвоєне ім'я президента" під час реалізації соціальних програм.

"За ці кошти сільським школам купуватимуться автобуси й проводитиметься інтернет, будуватимуться спортивні об’єкти, фінансуватиметься наука, надаватимуться податкові пільги населенню, яке не справляється з непомірними комунальними тарифами. А людям говоритимуть: це Фонд Президента. Цікаво, хтось буде утворювати, що Фонд фінансується з бюджету? Створення нікому непідконтрольного (окрім найближчого оточення Порошенка) Фонду Президента, що працюватиме виключно на його піар, в умовах, коли країна фактично у стані війні, - плювок у бік людей", - підкреслив Андрій Денисенко.

Для порівняння масштабів він наводить суму, виділено на НУШ.

"Для порівняння: з державного бюджету-2018 на Нову українську школу було виділено один мільярд гривень – на облаштування матеріально-технічної бази, ремонтом приміщень і т.д. І стільки ж наразі виділяється на, по суті, іменний фонд", - розповів народний депутат.

Нагадаємо, що раніше Андрій Денисенко відзвітувався перед виборцями щодо витрат депутатських коштів на потреби громади Січеславщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...