App Store Google Play

Я не віддав свій голос за бюджет з мільярдним іменним фондом президента, - Андрій Денисенко

21.12.2018 15:40
Я не віддав свій голос за бюджет з мільярдним іменним фондом президента, - Андрій Денисенко

Народний депутат України з Дніпра Андрій Денисенко розповів чому не віддав свій голос за проект бюджету України на 2019 рік. Свою позицію політик висловив у інтерв'ю газеті Дніпро Вечірній, передає Дніпроград.

"Таких як я народних депутатів - з власною думкою, з критичною і вимогливою позицією - не дуже любить влада. Бо я не даю свій голос за бюджет із мільярдним іменним фондом президента. У рік, коли стартує президентська виборча кампанія, ця графа бюджету говорить про одне: у разі балотування Порошенка, його кампанія фінансуватиметься коштом Державного бюджету України, тобто нашим з вами коштом, - платників податків. Те, що українська влада ніколи не гребувала використовувати бюджет для власного передвиборного піару – ні для кого не секрет. Але от зараз вона перевершила сама себе", - зазначив Денисенко.

Зокрема, народний депутат звертає увагу на те, що бюджетним коштам "буде присвоєне ім'я президента" під час реалізації соціальних програм.

"За ці кошти сільським школам купуватимуться автобуси й проводитиметься інтернет, будуватимуться спортивні об’єкти, фінансуватиметься наука, надаватимуться податкові пільги населенню, яке не справляється з непомірними комунальними тарифами. А людям говоритимуть: це Фонд Президента. Цікаво, хтось буде утворювати, що Фонд фінансується з бюджету? Створення нікому непідконтрольного (окрім найближчого оточення Порошенка) Фонду Президента, що працюватиме виключно на його піар, в умовах, коли країна фактично у стані війні, - плювок у бік людей", - підкреслив Андрій Денисенко.

Для порівняння масштабів він наводить суму, виділено на НУШ.

"Для порівняння: з державного бюджету-2018 на Нову українську школу було виділено один мільярд гривень – на облаштування матеріально-технічної бази, ремонтом приміщень і т.д. І стільки ж наразі виділяється на, по суті, іменний фонд", - розповів народний депутат.

Нагадаємо, що раніше Андрій Денисенко відзвітувався перед виборцями щодо витрат депутатських коштів на потреби громади Січеславщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...