App Store Google Play

Міська рада без конкурсу подарує 1,5 бюджетних мільйона роздержавленій комунальній газеті

21.12.2018 11:20
Міська рада без конкурсу подарує 1,5 бюджетних мільйона роздержавленій комунальній газеті

Департамент з питань місцевого самоврядування уклав угоду на послуги з висвітлення діяльності Дніпровської міської ради у газеті «Наше місто» на 2019 рік. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на платформу онлайн закупівель Prozorro.

У 2019 році Дніпровська міська рада віддасть 1,5 мільйона гривень газеті "Наше місто", яка, згідно із відповідних Законів України про реформування комунальних ЗМІ, з 1 січня стає приватною організацією. Тож чому Департамент навіть не провів тендер, а влаштував договірну процедуру "без наявності конкурентів", аби віддати кошти конкретній комерційній фірми - незрозуміло. 

"Комунальне підприємство ліквідовано у грудні 2018 року. Це комерційна організація, тож чому її повинні фінансувати з бюджету на таких пільгових умовах?", - зазначила у своєму дописі на Facebook місцева журналістка Ольга Палій.

Директор газети "Наше місто" Олексій Безуглий у коментарях зазначив, що згідно Закону України про реформування комунальних ЗМІ, роздержавлена газета має пріоритетне право на розміщення офіційної інформації, яку зобов'язана публікувати міськрада. Проте місцевий активіст-антикорупціонер Олександр Соболь спростував пояснення Безуглого.

"Очевидно, йдеться про застосування підпункту 3, пункту 2, ст.12 ЗУ "Про реформування.. ". Насправді варто звернутись за роз'ясненнями щодо цього пункту, адже "пріоритетне право на укладання договорів" не може відміняти дію ЗУ "Про публічні закупівлі", - зазначив Соболь.

Також зазначимо, що у тендері відсутні технічне завдання, характеристики та інші документи, які б пояснили умови укладеного договору.

Озкаржити закупівлю можна до 31 грудня 2018 року.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...